Kousky dřeva nesou radost
Ilustrační foto: pinterest.com

Kousky dřeva nesou radost

15. 9. 2019

Nepotřebné odřezky, kousky dřeva, větvičky, kameny. Pro někoho odpad, pro někoho materiál, ze kterého vzniknou umělecká dílka. Například domečky. Jsou ideální i pro ty, kteří s tvorbou ze dřeva začínají.

Domečky. Jsou jich řady nebo shluky. Jsou v přírodních barvách nebo pestře malované. Slouží jako dekorace nebo mohou v domácnosti přinášet užitek jako věšáky na klíče, na utěrky, na oblečení. Dřevěné domečky jsou ideální věc pro každého, kdo má chuť zkusit si něco vyrobit ze dřeva, ale necítí se být příliš zručný a na složité vyřezávání si netroufá. Mají rovné linie, tudíž se dobře řežou.

Kdo se rozhodne pro výrobu nějaké malé roztomilé dekorace, poslouží mu k tomu opravdu zbytkové dřevo, takže pokud se něco nepodaří, není nutno litovat zkaženého materiálu. Zkrátka, je to ideální zábava pro lidi, kteří rádi kutí, něco vyrábějí a překvapují své blízké originálními dárky.

Výroba takových domečkových dekorací se nakonec může stát zábavou pro celou rodinu. Někdo vyrábí domky, někdo je barví a dekoruje, jiný třeba vymýšlí, jak celá jejich kompozice bude vypadat a doplní ji kamínky, větvičkami, závěsnými háčky. 

Třeba se právě výroba domečkových dekorací může stát způsobem, jak na chvíli vnoučata odlákat od mobilů a počítačů. A když ne, může to být příjemné využití volného času a pak překvapení někoho, kdo si váží dárků, které byly vyrobeny ručně.

Tak tady je malá inspirace, co všechno lidé, kteří podlehli domečkové dřevěné mánii, umějí vyrobit.

Hodnocení:
(5.1 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.