Písecká brána: přehlídka krásy a elegance
Módní přehlídka portálu i60 na Píscké bráně začíná

Písecká brána: přehlídka krásy a elegance

26. 9. 2019

Největší počet diváků a nejbohatší program s největším počtem účinkujících ze všech dosavadních ročníků módních přehlídek, které se v posledních pěti letech konaly v prostorách Písecké brány v rámci programu Fresh senior, organizovaného spolkem Porte.

Taková byla ve zkratce úterní přehlídka krásy a elegance.

První diváci se do Písecké brány dostavili již po třetí hodině odpolední. Před čtvrtou hodinou bylo plno a musely se přidávat židle. I ty nakonec došly...

Program zahájil zpěvák a kytarista Honza Jícha, který francouzskými šansony "naladil" tu správnou atmosféru. A pak už šly na řadu modelky a modelové a "modelata". Ano, po pomyslném molu se prošlo i pět dětí.

Stylistka Elen Zajíčková tentokrát připravila outfity ze dvou butiků -  Kája fashion a Phase 2. Modelky představily také šperky ze slovenské dílny Bukina, vycházkové hole firmy Decor elegant a úplety a čepice z krejčovství Lora.

Ale více už napoví fotografie (další snímky a video budou následovat v příštích dnech).

Děkujeme modelkám, modelům, dětem, spolku Porte, kadeříkům, vizážistce Pavle Zajíčkové a především stylistce, produkční a režisérce v jedné osobě - Elen Zajíčkové! Dík patří také šperkařské značce Berman creazioni, která modelkám připravila dárkové balíčky.

Na snímky fotografa Miroslava Philippa z módní přehlídky i z jejího zákulisí se můžete podívat zde: http://bit.ly/20190924PiseckaBrana

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(4.8 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jaroslava Handlová
Krásná akce! Díky za článek i fotky, a to jak redakční, tak i fotografa M.Philippa.
Libor Farský
Moc hezké.
Dana Puchalská
Profi fotografie jsou perfektní.
Alena Vávrová
Profi fotky z přehlídky jsou super a dík za ně.
Dana Kolářová
Hezké.
Jan Zelenka
Musím říci, že se mi na tuto přehlídku kouká daleko líp, než na vyzáblé mladé modelky, kterým jsou vidět kosti. Inu věk už trochu popošel. Tohle je skvělá akce a dokumentují ji krásné fotky. I ti dva pánové vypadají elegantně.
Hana Polednová
Hezké fotky, modelkám to moc slušelo.
Eva Mužíková
Ráda jsem si prohlédla.
Zuzana Pivcová
Napřed jsem si náhodně jako první prohlédla informaci o zlínské přehlídce a nyní o pražské. Také se mi podle snímků líbí. Jsem ráda, že se jí zúčastnila i Hanka N., to je bezvadné, Hani!! A Beo, gratuluji!!
Jitka Mošovská
Na každé módní přehlídce je něco zajímavého. Osobně znám Elen Z. a Hanu N. Na Elen mne zaujala pestrost šatů. I já budu předvádět podobnou pestrost pod názvem Slunce v měsíci. Ať se daří Vám všem.
Dagmar Bartušková
V režii Eleny Z. to opět byla skvělá módní přehlídka.
Ilona Kolářová
Koukám, že už se nám konečně rozrůstají i modelové, což je správné.
Věra Ježková
Ráda jsem se vrátila na místo činu.
Jindra Hubačová
Pěkná přehlídka módy , hezké modelky a modelové. Předváděné oblečení vkusné a pro mnohé jistě inspirativní. Též dám těch 10, vím jak se to dělá.
František Matoušek
Modelkám to tedy seklo !!!
Alena Várošová
Pěkná přehlídka jako vždy.kdo umí,ten umí.
Zdenka Soukupová
Děvčata a kluci, moc vám to slušelo. Snad se mi příště povede podívat se "na živo", ne jen na fotky.
Alena Tollarová
Stylistka Elen Zajíčková s týmem svých modelek a modelů opět ukázala, že i ženy ve zralejším věku si mohou módu dovolit a nemusí naříkat, že pro seniorky v obchodech nic není. Dámy na mole jsou toho důkazem a dva muži a děti jsou bonbonkem navrch. Tahle země není jen pro mladý!
Eliška Murasová
Povedená přehlídka, a ty vycházkové hole -zajímavý nápad.
Mirek Hahn
Slušivé !
Anna Potůčková
Díky za reportáž z přehlídky v Praze, kde to modelkám také všem nesmírně sluší! Z fotografií čiší pohoda, líbivost a nadšení všech, a tak to má být! Fotky jsou moc krásné!
Elena Valeriánová
No a já dala hvězdiček hned 10, ale neptejte se mě, jak se mi to podařilo.
Marie Doušová
Dík za krásné fotky a Všem účinkujícím můj obdiv.
ivana kosťunová
Díky všem zúčastněným.
Hana Nováková
Prostě jedním slovem nádhera, z fotek čiší krásná atmosféra, některé modelky bych vůbec nezařadila mezi seniory, přehlídka s krásnými oděvy ozvláštněná dětmi a dvěma pány, škoda, že mně musí stačit jen fotky. Ale musím říci, že je to nevídané a moc krásné. Budu se těšit na další fotky.
Jitka Hašková
Teď vidím, že jsem omylem dala jen 4*.
Jitka Hašková
Moc se mi přehlídka líbila. Děkuji redakci a všem organizátorům za uspořádání.
Jarmila Komberec Jakubcová
Přehlídka se mi líbila, jsem ráda, že jsem ji mohla vidět.
Beáta Hvizdošová
Tak jsem si užila své 5 minut trvající slávy. :-) Bylo to příjemné vybočení z pracovního kolotoče. Zároveň bych ráda poděkovala redakci za vytvoření úžasného zázemí během akce. A samozřejmě i paní Elen, která přípravě a průběhu této nemalé prezentace věnovala svůj čas a energii. No a všem přítomným hostům, hlavně členkám portálu dík za skvělou atmosféru.
Soňa Prachfeldová
Ráda jsem se podívala alespoň virtuálně, obdivuji modelky, že jsou plny odvahy, zdravím na molu naši Hanku a Beátku.
Dana Puchalská
Jsem, ráda že jsem tam byla.