Písecká brána: přehlídka krásy a elegance
Módní přehlídka portálu i60 na Píscké bráně začíná

Písecká brána: přehlídka krásy a elegance

26. 9. 2019

Největší počet diváků a nejbohatší program s největším počtem účinkujících ze všech dosavadních ročníků módních přehlídek, které se v posledních pěti letech konaly v prostorách Písecké brány v rámci programu Fresh senior, organizovaného spolkem Porte.

Taková byla ve zkratce úterní přehlídka krásy a elegance.

První diváci se do Písecké brány dostavili již po třetí hodině odpolední. Před čtvrtou hodinou bylo plno a musely se přidávat židle. I ty nakonec došly...

Program zahájil zpěvák a kytarista Honza Jícha, který francouzskými šansony "naladil" tu správnou atmosféru. A pak už šly na řadu modelky a modelové a "modelata". Ano, po pomyslném molu se prošlo i pět dětí.

Stylistka Elen Zajíčková tentokrát připravila outfity ze dvou butiků -  Kája fashion a Phase 2. Modelky představily také šperky ze slovenské dílny Bukina, vycházkové hole firmy Decor elegant a úplety a čepice z krejčovství Lora.

Ale více už napoví fotografie (další snímky a video budou následovat v příštích dnech).

Děkujeme modelkám, modelům, dětem, spolku Porte, kadeříkům, vizážistce Pavle Zajíčkové a především stylistce, produkční a režisérce v jedné osobě - Elen Zajíčkové! Dík patří také šperkařské značce Berman creazioni, která modelkám připravila dárkové balíčky.

Na snímky fotografa Miroslava Philippa z módní přehlídky i z jejího zákulisí se můžete podívat zde: http://bit.ly/20190924PiseckaBrana

 

Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.8 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jaroslava Handlová
Krásná akce! Díky za článek i fotky, a to jak redakční, tak i fotografa M.Philippa.
Libor Farský
Moc hezké.
Dana Puchalská
Profi fotografie jsou perfektní.
Alena Vávrová
Profi fotky z přehlídky jsou super a dík za ně.
Dana Kolářová
Hezké.
Jan Zelenka
Musím říci, že se mi na tuto přehlídku kouká daleko líp, než na vyzáblé mladé modelky, kterým jsou vidět kosti. Inu věk už trochu popošel. Tohle je skvělá akce a dokumentují ji krásné fotky. I ti dva pánové vypadají elegantně.
Hana Polednová
Hezké fotky, modelkám to moc slušelo.
Eva Mužíková
Ráda jsem si prohlédla.
Zuzana Pivcová
Napřed jsem si náhodně jako první prohlédla informaci o zlínské přehlídce a nyní o pražské. Také se mi podle snímků líbí. Jsem ráda, že se jí zúčastnila i Hanka N., to je bezvadné, Hani!! A Beo, gratuluji!!
Jitka Mošovská
Na každé módní přehlídce je něco zajímavého. Osobně znám Elen Z. a Hanu N. Na Elen mne zaujala pestrost šatů. I já budu předvádět podobnou pestrost pod názvem Slunce v měsíci. Ať se daří Vám všem.

Zpět na homepage Zpět na článek
Zavřít reklamu