Písecká brána: přehlídka krásy a elegance
Módní přehlídka portálu i60 na Píscké bráně začíná

Písecká brána: přehlídka krásy a elegance

26. 9. 2019

Největší počet diváků a nejbohatší program s největším počtem účinkujících ze všech dosavadních ročníků módních přehlídek, které se v posledních pěti letech konaly v prostorách Písecké brány v rámci programu Fresh senior, organizovaného spolkem Porte.

Taková byla ve zkratce úterní přehlídka krásy a elegance.

První diváci se do Písecké brány dostavili již po třetí hodině odpolední. Před čtvrtou hodinou bylo plno a musely se přidávat židle. I ty nakonec došly...

Program zahájil zpěvák a kytarista Honza Jícha, který francouzskými šansony "naladil" tu správnou atmosféru. A pak už šly na řadu modelky a modelové a "modelata". Ano, po pomyslném molu se prošlo i pět dětí.

Stylistka Elen Zajíčková tentokrát připravila outfity ze dvou butiků -  Kája fashion a Phase 2. Modelky představily také šperky ze slovenské dílny Bukina, vycházkové hole firmy Decor elegant a úplety a čepice z krejčovství Lora.

Ale více už napoví fotografie (další snímky a video budou následovat v příštích dnech).

Děkujeme modelkám, modelům, dětem, spolku Porte, kadeříkům, vizážistce Pavle Zajíčkové a především stylistce, produkční a režisérce v jedné osobě - Elen Zajíčkové! Dík patří také šperkařské značce Berman creazioni, která modelkám připravila dárkové balíčky.

Na snímky fotografa Miroslava Philippa z módní přehlídky i z jejího zákulisí se můžete podívat zde: http://bit.ly/20190924PiseckaBrana

 

móda Modelky
Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.8 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.