Indie - dnešní
FOTO: autorka

Indie - dnešní

18. 11. 2019

Dnešní Indii vám nejlépe představí fotky. Kvalita není nic moc, ale fotit z jedoucího autobusu nebo při prohlídkách není také optimální. Snad vám to trochu atmosféru v Indii přiblíží. 

V Indii byly zrušeny kasty, ale stále jsou. Jsou velké rozdíly mezi lidmi. Chudí žijí na předměstích v chatrčích nebo jen pod stromy. Ve městech jsou stále krásné paláce, nebo velké domy se zahradami. Někteří mají jen staré kolo, ale na dálnicích jezdí drahá auta. Lidé vzdělaní už nemají tolik dětí, jako bylo dříve. Jsou to hlavně ti, co studovali v Evropě a poznali jak se žije zde. Náš průvodce Devi, který studoval v Anglii a je z rodu maharadžů, má 1 dceru a o dalších dětech neuvažuje.

Jídlo v hotelích výborné, ale dost ostré, ale to já mám ráda. Hodně zeleninových jídel, po večeři vždy sladká tečka, zmrzlina a mini zákusky a  spousta ovocných salátů. Snídaně taktéž bohaté. Pitný režim v hotelích i v autobusu zdarma.

Ubytování v krásných hotelích, vždy nás vítali slovy Namasté a někde nám i dělali tečky mezi obočím. 

Velmi rádi se fotí, hlavně s cizinci, a nemusí to být blondýna. Vždy uctivě požádají. 

Je tam nepořádek, sice stále všude zametají, ale...

I tak se mi Indie moc líbila a to špatné jsem již další dny ani neviděla. 

 

Hodnocení:
(5.1 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Samcová
Majko, píšu až teď, ale moc s Pavlem děkujeme za Tvé vyprávění a úžasné fotky. Viděla jsi nesmírnou krásu, ale nafotila jsi i obyčejný život a ukázala nám Indii tak, jaká je. Jsi skvělá cestovatelka a reportérka.
Marie Seitlová
Moc všem děkuji.
Alena Várošová
Maruško nádhera,Každá země má svá krásná zákoutí,chrámy a paláce. Dobře,že jsi svůj sen splnila,co jsi chtěla vidětjsi viděla a nad ostatním musíš přihmouřit oči.Vše má své pro a proti.Hezký večer a díky za přiblížení Indie.
Marie Kokotková
Majko,díky za fotdy!!!
Helenka Červenka
Taky oceňuji, že jsi nám přiblížila Indii svým pohledem na všední život
Zuzana Pivcová
Za celé cestování s Tebou děkuji. Indie je se mnou občas v podobě některých ayurvédských přírodních prostředků a kosmetiky. :-D
Marie Seitlová
Děkuji za vaše příspěvky, byl to mumraj, Evi M. počítala jsem s tím. Ale ti lidé byli příjemní, usměvaví. Neměli jsme strach z nějaké kriminality. Prostě jsem si to užila, zažila a vzpomínat budu určitě ještě dlouho.
Libuše Křapová
Majko, já si všechny tři čláky přečetla až dnes. Dřív mi to prostě nevyšlo. Měla jsi moc krásný výlet,krásně jsi nám ho popsala a apřidala i nádherné fotky. teď vážně uvažuji, že se tam snad vydám taky :-) Nalákala jsi mne.
Naděžda Špásová
Majko, ********.
Věra Ježková
Majko, moc hezké. Díky.
Marie Měchurová
To musel být zážitek !! Tam se tak hned každý nedostane. Fotky hodně vypovídají o tamním životě. Já bych to asi nedala.
Dana Puchalská
Majko, to je fajn že jsi fotila i to, co se nedostane na plakáty a do katalogů cestovek. Byl to ale hukot a zmatek na ulicích, viď?
Alena Vávrová
Máš úžasné zážitky, díky za sdílení!
Jana Šenbergerová
Na Indii se mi nejvíc líbí pozdrav Namaste - Bůh ve mně ctí boha v tobě. Tvoje fotky jsou hezké, indické reálie už méně. Důležité je, že sis splnila sen a náležitě si to užila.
Marie Novotná
Hezky jsi to nafotila. Díky , že jsem se mohla podívat na to, co jsi videla Ty.
Eva Mužíková
Majko, to jsou úžasné záběry ze života tamních lidí. Musela jsi si to asi opravdu užívat, čekala jsi, že tohle také uvidíš??
Alena Tollarová
To je mumraj :)
Anna Potůčková
Majko díky za další článek o Indii, ráda jsem se podívala na další zajímavé fotky.