Soutěž: Můj nejsilnější letošní zážitek s portálem i60: Setkávání
foto: autorka

Soutěž: Můj nejsilnější letošní zážitek s portálem i60: Setkávání

9. 12. 2019

Již před rokem jsem napsala, že Setkání https://www.i60.cz/clanek/detail/18856/setkani-setkani-vsechny-smutky-zahani všechny smutky zahání. I v roce 2019 probíhala setkání íčkařů v různém počtu napříč republikou a přinesla radost všem zúčastněným.

Ovšem i60 nabídla i Setkání jiného druhu, neméně zajímavé a navíc dobrodružné. A nevyžadovalo žádnou cestu, ať dlouhou či krátkou, ani velké přípravy. Nové možnosti zábavy a tvoření na íčku.

Blogy, Kluby, Projekty - Do stovky a Tvorba Ebooku. K založení vlastního blogu, klubu či vytvoření ebooku je potřeba mít u PC pohodlnou židli, trpělivost a pevné nervy. A menší či větší sladkost na obalení právě těch nervů. Ale výsledek stojí za to. A potom jen psát, vkládat a těšit se na ohlasy. Pravda je, že projekt do stovky, motivovat seniorské čtenáře k chůzi zábavnou formou, se u PC realizovat nedá. Mezi setkání však patří plným právem, přestože se íčkař, pochodující většinou sám, setkává nejen se svojí únavou, ale i touhou dosáhnout vytčeného cíle. Stát se „spolu chodcem“, sledovat trasy a zajímavé cíle na PC není žádný problém. Možná se v příštím roce setkáme i my cyklisti v podobném projektu.

A tak i v letošním roce musím napsat, že Setkání, setkání všechny smutky zahání. Šťastná setkávání i v roce příštím.

DAKO

 

Hodnocení:
(5 b. / 23 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Jani, děkuji. Souhlasím, povídat si z očí do očí nemá chybu!
Jana Šenbergerová
Každé setkávání má svůj půvab. Ta virtuální jsou dostupná kdykoliv, osobní jsou ale vzácnější. Danko, pěkně jsi to pojala.
Eva Mužíková
Ne Hani, ale Dano..
Eva Mužíková
Hezky jsi to Hani napsala, snad za nás za všechny.
Dana Kolářová
Elenko, děkuji.
Dana Kolářová
A dlouhodobá, viď Aleno? Už 7 let...
Alena Tollarová
Když se jeden, jediný den nesetkám s nikým z webu, jsem nesvá a něco mi chybí. Závislost je to fakt těžká. A neškodná, tak co! :)
Marie Seitlová
Každé setkání je krásné a zajímavé, ať už je to tu na očku, nebo ve skutečnosti.
Dana Kolářová
Všechna setkání jsou super, osobní i virtuální. :-)
Dana Puchalská
Ano. Ta osobní setkání jsou super.
Elena Valeriánová
Ano, setkávání je hnacím motorem íčka a jedno je, jestli se setkáme na webu a nebo v reálu. Hezky jsi to, Danuško, shrnula.
Hana Rypáčková
Ano Dano, je nám spolu dobře.
Soňa Prachfeldová
Ať sáhneme do jakéhokoliv pomyslného šupliku íčka, všude jsou originální a zajímavé nápady a my si můžeme vybrat. Také díky , že jsi se o některých zmínila.
Zuzana Pivcová
Je dobře, žes tu, Dano, vyjmenovala různé oblasti, kam mnozí čtenáři ani nezavítají, protože zůstanou pouze na hlavní straně, maximálně přejdou na chat. Ale ti, kteří chtějí nejen "konzumovat", ale i sami tvořit, si tu své místo i zájemce určitě najdou. Díky.
Anna Potůčková
Je to snad jediný web, kde se z virtuálních přátel távají také reální díky setkávání! A ta setkání bývají hodně přátelská, zábavná a na kráse jim nechybí vůbec nic! Díky za článek!