Soutěž: Můj nejsilnější letošní zážitek s portálem i60: Setkávání
foto: autorka

Soutěž: Můj nejsilnější letošní zážitek s portálem i60: Setkávání

9. 12. 2019

Již před rokem jsem napsala, že Setkání https://www.i60.cz/clanek/detail/18856/setkani-setkani-vsechny-smutky-zahani všechny smutky zahání. I v roce 2019 probíhala setkání íčkařů v různém počtu napříč republikou a přinesla radost všem zúčastněným.

Ovšem i60 nabídla i Setkání jiného druhu, neméně zajímavé a navíc dobrodružné. A nevyžadovalo žádnou cestu, ať dlouhou či krátkou, ani velké přípravy. Nové možnosti zábavy a tvoření na íčku.

Blogy, Kluby, Projekty - Do stovky a Tvorba Ebooku. K založení vlastního blogu, klubu či vytvoření ebooku je potřeba mít u PC pohodlnou židli, trpělivost a pevné nervy. A menší či větší sladkost na obalení právě těch nervů. Ale výsledek stojí za to. A potom jen psát, vkládat a těšit se na ohlasy. Pravda je, že projekt do stovky, motivovat seniorské čtenáře k chůzi zábavnou formou, se u PC realizovat nedá. Mezi setkání však patří plným právem, přestože se íčkař, pochodující většinou sám, setkává nejen se svojí únavou, ale i touhou dosáhnout vytčeného cíle. Stát se „spolu chodcem“, sledovat trasy a zajímavé cíle na PC není žádný problém. Možná se v příštím roce setkáme i my cyklisti v podobném projektu.

A tak i v letošním roce musím napsat, že Setkání, setkání všechny smutky zahání. Šťastná setkávání i v roce příštím.

DAKO

 

Soutěž Můj zážitek s i60 2019
Hodnocení:
(5 b. / 23 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Jani, děkuji. Souhlasím, povídat si z očí do očí nemá chybu!
Jana Šenbergerová
Každé setkávání má svůj půvab. Ta virtuální jsou dostupná kdykoliv, osobní jsou ale vzácnější. Danko, pěkně jsi to pojala.
Eva Mužíková
Ne Hani, ale Dano..
Eva Mužíková
Hezky jsi to Hani napsala, snad za nás za všechny.
Dana Kolářová
Elenko, děkuji.
Dana Kolářová
A dlouhodobá, viď Aleno? Už 7 let...
Alena Tollarová
Když se jeden, jediný den nesetkám s nikým z webu, jsem nesvá a něco mi chybí. Závislost je to fakt těžká. A neškodná, tak co! :)
Marie Seitlová
Každé setkání je krásné a zajímavé, ať už je to tu na očku, nebo ve skutečnosti.
Dana Kolářová
Všechna setkání jsou super, osobní i virtuální. :-)
Dana Puchalská
Ano. Ta osobní setkání jsou super.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%