Ježíšek by měl chodit častěji
Ilustrační foto: pixabay.com

Ježíšek by měl chodit častěji

12. 12. 2019

Ježíšek je jediný fenomen, který lidi donutí se zastavit, uklidnit a podívat se okolo sebe na přátele a na rodinu a zjistit, že opravdu existuje láska. Nikdo u vánočního stolu přece nemůže nikoho nenávidět.

Nejde to, Ježíšek se přece dívá a nedostali bychom dárečky. Ano, Ježíšek se dívá a má z nás radost. Konečně jsme se zastavili, přestali pospíchat, shánět dárky, jídlo, přestali jsme péci cukroví a uklízet. Všechno je hotovo, stromeček září a všichni okolo také. Je to takové smíření a tekuté štěstí. Prožívání klidu a radosti, a je nám jedno, kolik máme let.

Děti mají oči více rozzářené a staří lidé se radují s nimi, tak nějak vnitřně, že se dalších vánoc dožili. Je to vlastně nejkrásnější  období v životě, ten nejkrásnější den v roce. Ano, Ježíšek se dívá a raduje se s námi. Jenom je škoda, že je to pouze jeden den v roce. Ještě bych ale chtěla dodat, že bychom se tento krásný den mělí podívat okolo sebe, jestli někdo nesedí doma sám, opuštěný a smutně se dívá do oken těch šťastnějších, co sami nejsou. Zkuste se porozhlédnout, a jestli někoho takového znáte, pozvěte ho ke stolu. Za tento dobrý skutek vás Ježíšek pochválí úplně nejvíce.

Tak hezkého Ježíška a mějme se rádi i jiné dny v roce.

Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA