Pohodové svátky
Ilustrační foto :pixabay. com

Pohodové svátky

10. 1. 2020

Letos jsem prožívala dilema, kde a jak prožijeme s manželem a naší labradorkou Kiou vánoční svátky. Vyvstávala otázka, zda doma nebo na chalupě nebo někde v hotelu. Nakonec jsme zvolili první variantu. Byly to vlastně třetí svátky bez dcery a vnučky. Dcera nás opustila po vážné rodinné peripetii. Upřednostnila život s mužem se závažnou kriminální minulostí včetně drogové závislosti. Nás ze svého života vymazala.

Nicméně život jde dál a rozhodně nemohu zoufat, ale poučit se z minulosti. Nakonec jsme se s manželem a mými dospělými synovci sblížili tak, že vnímáme svět radostněji. 

Vypravili jsme se všichni na letošní Štědrý den do ZOO. Bylo úžasné počasí, dobrá nálada a den nám uběhl velmi rychle. Pro všechny to byl zážitek a myšlenky na dceru byly tím pádem zcela vedlejší. 

Snad zavěrem lze říci - pro mne je důležité jediné zdraví, dobrá nálada, aby mě a manžela neopouštěla a moji příbuzní byli stejní jako doposud.

 

 

 

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

AKTUÁLNÍ ANKETA