Na Nový rok spolu, cestou necestou
FOTO: autorka

Na Nový rok spolu, cestou necestou

2. 1. 2020

Tak si ten první den letošního roku hezky hovím v posteli, hodiny ukazují desátou a já přemýšlím, co s načatým dnem...Telefon mi začne poskakovat na stolku a já s pocitem, kdo mne už po několikáté dnešní ráno nenechává rozjímat, čučím na jeho okýnko... Milan, drahý synek, copak se děje??, " Maminko, oblékni se, jedeme na výlet", slyším jeho ještě rozespalý hlas. " Je to tajné, budeš překvapená ". Tak rychle jsem již dlouho nasnídaná a oblečená nebyla, k tomu ještě nezbytné pití a svačinu a za dvacet minut stepuji před domem...... stepuji ještě další čtvrthodinu, mladí se s udáním času odjezdu jaksi unáhlili.. 

Venku je nádherné slunečné počasí, to by byl opravdu hřích zůstat doma. Tak se při čekání kochám pohledem na provoz v krmítku a mám radost z každého strávníka. No, konečně nasedám a podle směru jízdy se snažím uhodnout, kam se jede.... Ještěd, Horní Paseky, Janův Důl a je mi to jasné. Moje milovaná Chrastná!!!! Moje srdeční záležitost, kde jsem prožila spoustu krásných let. Vystupujeme u sluníčkem zalitého rybníku a už mne to bere... lidi, já jsem tak šťastná. Všichni jsme naladěni na stejnou vlnu, zvláště já a syn Milan jsme při procházení známými místy až dojatí. Malá Rozálka naši radost s námi prožívá, pejsek Alvin využívá mechového polštáře k čistění kožíšku a Zuzka, ta si pochvaluje vůni lesa a naprostý klid... Zkrátka, jsme v ráji..... Jelikož nemám sama ráda dlouhé psaní, tady končím a zvu vás na naši procházku formou fotogalerie.. No řekněte, není tam krásně???

Bertice

Hodnocení:
(5.2 b. / 24 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

britrodukt.png

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA