Tunika. Nejlepší přítelkyně pro plnoštíhlé ženy
Ilustrační foto: ingimage.com a Instagram

Tunika. Nejlepší přítelkyně pro plnoštíhlé ženy

19. 1. 2020

Kdo má v šatníku volné haleny zvané tuniky, zpravidla neříká, že nemá co na sebe. Kdo se s nimi skamarádí, přestane se trápit, že má nějaké to kilo navíc. Sluší ženám s plnými tvary i těm hodně silným a dá se v nich jít kamkoli.

To je jen několik důvodů, proč by volné haleny neměly chybět ve skříních žen vyššího věku i žen poněkud kypřejších. Další důvody?

Pohodlnost. Dá se v nich strávit celý den, aniž by škrtily, škrábaly, zařezávaly se, zkrátka dělaly všechny ty nepříjemnosti, které těsné oblečení ženám plných tvarů často dělá.

Velká variabilita. Jednoduchá černá tunika z kvalitního materiálu se dá nosit přes den k úzkým kalhotám a sportovním botám stejně jako se dá vzít na slavnostnější událost s kalhotami třeba sametovými a zlatými lodičkami.

Pestrost barev. Ženy, které nejsou vyznavačkami minimalistického stylu, se právě na tunikách mohou vyřádit. Není třeba podléhat strachu, že pestré barvy a vzory rozšiřují. U rozevlátých halen je to jedno, ty prostě mají být volné a rozevláté, a co se pod nimi skrývá, může být každému jedno. Ony jsou totiž tak rozevláté, že to stejně vidět není. Tak proč si právě na nich nedopřát výrazné barvy a potisky.

Tady je malá inspirace, že i pro ženy plnoštíhlé i docela dost objemné pěkné oblečení existuje.

móda
Hodnocení:
(4.5 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

AKTUÁLNÍ ANKETA