Tunika. Nejlepší přítelkyně pro plnoštíhlé ženy
Ilustrační foto: ingimage.com a Instagram

Tunika. Nejlepší přítelkyně pro plnoštíhlé ženy

19. 1. 2020

Kdo má v šatníku volné haleny zvané tuniky, zpravidla neříká, že nemá co na sebe. Kdo se s nimi skamarádí, přestane se trápit, že má nějaké to kilo navíc. Sluší ženám s plnými tvary i těm hodně silným a dá se v nich jít kamkoli.

To je jen několik důvodů, proč by volné haleny neměly chybět ve skříních žen vyššího věku i žen poněkud kypřejších. Další důvody?

Pohodlnost. Dá se v nich strávit celý den, aniž by škrtily, škrábaly, zařezávaly se, zkrátka dělaly všechny ty nepříjemnosti, které těsné oblečení ženám plných tvarů často dělá.

Velká variabilita. Jednoduchá černá tunika z kvalitního materiálu se dá nosit přes den k úzkým kalhotám a sportovním botám stejně jako se dá vzít na slavnostnější událost s kalhotami třeba sametovými a zlatými lodičkami.

Pestrost barev. Ženy, které nejsou vyznavačkami minimalistického stylu, se právě na tunikách mohou vyřádit. Není třeba podléhat strachu, že pestré barvy a vzory rozšiřují. U rozevlátých halen je to jedno, ty prostě mají být volné a rozevláté, a co se pod nimi skrývá, může být každému jedno. Ony jsou totiž tak rozevláté, že to stejně vidět není. Tak proč si právě na nich nedopřát výrazné barvy a potisky.

Tady je malá inspirace, že i pro ženy plnoštíhlé i docela dost objemné pěkné oblečení existuje.

Hodnocení:
(4.5 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Šárka Čechová
každá žena se jeví tak široká, jak je široká její nejširší část. Tunika toto splňuje přesně - nekonečně široká tunika napomáhá představivosti o nekonečně širokých bocích a rozhodně není pro korpulentní dámy dobrou volbou.
Hana Nová
Mám opačný názor . Volné tuniky ještě zdůrazní nadváhu .
Lenka Kočandrlová
Takový kus oděvu nemám,snad to číslo 8 by šlo,ačkoliv se mi zdá,že je to spíš košile,než tunika.
Miluše Hasenohrlová
Tuniky mám moc ráda,i tady bych si určitě vybrala.
Eva Hynkova
Tuniky mám ve svém šatníku. Jsou neskutečně příjemné, pohodlné, velmi dobře se v nich cítím. Jen ne v černé barvě, pro někoho elegantní, ale já si připadám jako pracovník pohřební služby.
Danka Rotyková
Také nemám žádnou tuniku, i když se mi líbí. Zatím ji ani nepotřebuji, ale souhlasím, že je to šikovné a slušivé oblečení.
Jana Šenbergerová
Nejsem ani plno, ani štíhlá, ale tuniky se mi moc líbí. Musím si nějakou pořídit, v té se budu cítit určitě skvěle. Nepotřebuje přednosti a hezky schová nedostatky. :-)
Mirek Hahn
Tuniky ano, cípaté ne.
Irena Mertová
Tuniky nosím moc ráda, mám s krátkým i dlouhým rukávem
Zdenka Soukupová
I když se mi tuniky celkem líbí, nikdy jsem žádnou neměla. Asi si nějakou pořídím. Ty na fotkách jsou hezké.

Zpět na homepage Zpět na článek