Ujdete 100 km za rok? Zapojte se do projektu Do stovky!
Do stovky i v roce 2020!

Ujdete 100 km za rok? Zapojte se do projektu Do stovky!

15. 1. 2020

Celkem patnáct Íčkařů - turistů pokořilo hranici 100 km našeho projektu "Do stovky", jehož cílem bylo motivovat seniory k nejzdravějšímu pohybu - chůzi.

Jak se ukázalo, sto kilometrů bylo pro některé turisty hračkou. Nejvíce kilometů (celkem 1046!) našlapala v průběhu loňského roku paní Alena Šnejdrlová, více než pětistovku (celkem 560 km) měla loni v nohách pani Jaroslava Cabalová. Před takovými výkony smekáme klobouk a posíláme oběma dámám jako dárek turistickou brašnu.

Celkem 364 kilometrů ušla v prvním ročníku paní Alena Tollarová. Ta také splnila další zadání našeho projektu Do stovky - napsala o svých výletech největší počet článků, kterými se mohou inspirovat další čtenáři. A jak jsme slíbili, za tento počin získává hlavní cenu - tablet. Gratulujeme!

Do stovky podruhé!

A můžeme slavnostně vyhlásit druhý ročník projektu Do stovky. Naši programátoři již připravili systém vkláídání výletů tak, že je možné přepínat mezi jednotlivými ročníky. Nyní si tedy můžete přepnout na rok 2020 a vkládat výlety nové. A jak budeme stovkaře motivovat letos? Pět stovkařů, kteří o svých výletech napíší nejvíce článků, obdrží od nás Nordic Walking hole. Druhý ročník projektu Do stovky končí 31.12. 2020.

Tak vzhůru do toho, přejeme všem turistům a výletníkům krásné zážitky na cestách!

Projekt Do stovky najdete na tomto místě.

 

P.S.: A ještě máme vzkaz pro cyklisty. I pro ty připravujeme stejný systém vkládání cyklistických výletů. Takže se už můžete těšit na jaro.

Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(4.9 b. / 23 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu