Bohémské tašky jsou opět v módě
Ilustrační foto: pinterest.com

Bohémské tašky jsou opět v módě

4. 2. 2020

Dámy vyššího věku si je dobře pamatují. Bývaly módní v dobách jejich mládí. Nosily se k širokým rozevlátým sukním, k batikovaným kouskům oblečení. Někdo tomu stylu říká hippies, někdo gipsy, někdo ho nazývá bohémský.

Pro některé ženy je to styl, který by si na sebe nikdy nevzaly. Pro jiné krásná ležérní móda, kterou nosily ve třiceti, nosí ji i v šedesáti a budou ji nosit i za dvacet let. Je to to však také výzva pro všechny majitelky šikovných rukou. Kdo rád háčkuje, plete, ovládá různé jiné techniky na zpracovávání vlny či odstřižků látek, má nyní obrovské možnosti.

Různé podivuhodné velké nákupní kabely nebo ozdobné miniaturní taštičky jsou součástí mnoha kolekcí světových módních návrhářů. A tak se klidně může stát, že vnučka bude nadšená, když jí babička navrhne, že jí udělá pořádně velkou, barevnou, nepřehlédnutelnou tašku, se kterou může v létě vyrazit na nákup, na koupaliště nebo klidně i do práce.

Tady je malá inspirace, co vše dá ze zbytků látek či příze vyrobit, přičemž v tomto případě platí, že čím divočejší nápad, tím lepší výsledek.

Hodnocení:
(5.3 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu