S foťákem z Malovanky na Letnou aneb Můj první článek a první kilometry Do stovky
Foto: autorka

S foťákem z Malovanky na Letnou aneb Můj první článek a první kilometry Do stovky

17. 2. 2020

Portál i60 jsem poznala díky kamarádce Věře, která mi ho nadšeně popisovala. Delší čas jsem to tu jen okukovala a obdivovala fotky, články a básně. Před pár dny jsem se konečně odhodlala zaregistrovat. Mým velkým koníčkem je fotografování, proto mě zlákalo nejdříve Foto dne. S foťákem se ráda toulám přírodou i městem, takže další volbou bylo přihlášení do projektu Do stovky.

Na svou první trasu "Z Malovanky na Letnou" jsem nastoupila na tramvajové zastávce Malovanka. Prošla jsem nádvořím Strahovského kláštera a na vyhlídce pod ním jsem se přidala k turistům fotografujícím zdejší úžasné panorama. Pokračovala jsem pak příkrým Úvozem kolem domů s půvabnými domovními znameními a výhledy na Petřín a panorama Prahy. Na jeho konci jsem zabočila na malebné Radnické schody a vystoupala na Hradčanské náměstí. Hradem jsem jen proběhla a vydala se přes Chotkovy sady na Letnou. Svoji fotovýpravu jsem zakončila na dolním konci ulice Milady Horákové u tramvajové zastávky Strossmayerovo náměstí. Cestou jsem pořídila plno snímků. Pár vybraných vám nabízím jako ilustraci.

Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.