S foťákem z Malovanky na Letnou aneb Můj první článek a první kilometry Do stovky
Foto: autorka

S foťákem z Malovanky na Letnou aneb Můj první článek a první kilometry Do stovky

17. 2. 2020

Portál i60 jsem poznala díky kamarádce Věře, která mi ho nadšeně popisovala. Delší čas jsem to tu jen okukovala a obdivovala fotky, články a básně. Před pár dny jsem se konečně odhodlala zaregistrovat. Mým velkým koníčkem je fotografování, proto mě zlákalo nejdříve Foto dne. S foťákem se ráda toulám přírodou i městem, takže další volbou bylo přihlášení do projektu Do stovky.

Na svou první trasu "Z Malovanky na Letnou" jsem nastoupila na tramvajové zastávce Malovanka. Prošla jsem nádvořím Strahovského kláštera a na vyhlídce pod ním jsem se přidala k turistům fotografujícím zdejší úžasné panorama. Pokračovala jsem pak příkrým Úvozem kolem domů s půvabnými domovními znameními a výhledy na Petřín a panorama Prahy. Na jeho konci jsem zabočila na malebné Radnické schody a vystoupala na Hradčanské náměstí. Hradem jsem jen proběhla a vydala se přes Chotkovy sady na Letnou. Svoji fotovýpravu jsem zakončila na dolním konci ulice Milady Horákové u tramvajové zastávky Strossmayerovo náměstí. Cestou jsem pořídila plno snímků. Pár vybraných vám nabízím jako ilustraci.

Soutěž Do stovky
Hodnocení:
(5.1 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Martina Růžičková
Moc děkuji i vám dalším za milé uvítání.
Jaroslava Handlová
Prvotina se povedla jak popisem procházky, tak i fotografiemi. Budu se těšit na další zdokumentované vycházky.
Soňa Prachfeldová
Moc krásné, jako venkovanka velmi ráda čtu o Praze, obdivuji nádheru , kterou nabízí. Vítám Vás ať je Vám s I60 dobře.
Eliška Murasová
Martino, ať se Vám tu líbí, taky jsem se tu dostala díky svému velikému koníčku, fotografování.
Marie Seitlová
Vítám vás Martino, krásně jsem se s vámi prošla Prahou, kterou díky ičku poznávám. Máte krásné fotky.
Naděžda Špásová
Praha nikdy nezklame, alespoň zatím. Hezké fotky. :-)
Alena Vávrová
Bylo mi potěšením sdílet vaši procházku Prahou, navíc zachycenou tak pěkně fotograficky. Ať se vám na íčku líbí!
Martina Růžičková
I vám dalším moc děkuji za uvítání a milá slova.
Zuzana Pivcová
Martino, putujte, foťte, informujte, jsem ráda, že jste se začlenila do práce portálu.
Jitka Hašková
Marino, vítám vás na íčku. Měla jste hezkou procházku a bezva fotky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.