Inspirace pro odvážné: Výroba osobních tenisek
Ilustrační foto: pinterest.com

Inspirace pro odvážné: Výroba osobních tenisek

20. 2. 2020

Ženy vyššího věku nebo se zdravotními obtížemi si často stěžují, že je problém najít pohodlné a přitom vkusné boty. Takové, ve kterých se dobře chodí, ale zároveň jsou módní, mladistvé. Zapomínají, že existují tenisky. Trendem nyní je vyrábět si tenisky takzvaně osobní.

Tenisky se v posledních letech staly módní záležitostí. Mnohé slavné značky je vyrábějí v luxusních provedeních, které stojí několik tisíc korun. Zároveň se stalo trendem dělat si tenisky osobní. Neobyčejné, takové, jaké nikdo jiný nemá. Je to snadné. Stačí koupit ty nejlevnější, nejobyčejnější bílé plátěnky a vytvořit si z nich umělecké dílo.

Současná velká nabídka potřeb k malování na textil a různých dekoračních doplňků tomu jen nahrává. A tak spousta žen tenisky maluje, vyšívá, našívá na ně korálky, stříká na ně obrazce sprejem. Samozřejmě, že nejde o výrobek, který vydrží řadu let, ale je to spíše sezónní záležitost. Ale i to přece stojí za to, vždyť se obyčejné tenisky dají koupit za dvě stovky.

Když pak žena vyrazí v džínách nebo světlých kalhotách, jednoduchém bílém tričku nebo košili a na nohou má takové neobvyklé, vlastnoručně vylepšené, zářivé, barevné tenisky, sluší jí to velmi často mnohem více než dámám v luxusních lodičkách. A kdo se necítí na vlastní tvorbu, najde spoustu neobvyklých tenisek i v obchodech. Stačí jen začít pátrat, nebát se a hlavně neříkat: to se v mém věku už nehodí. Hodí. Ale hlavně, právě tenisky často jsou tím ideálním řešením, když je třeba zvolit pohodlnou obuv.

Tak tady je malá inspirace, co vše se dá svépomocí vyrobit nebo vypátrat v obchodech.

Hodnocení:
(4.8 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.