Strašák koronavirus
Foto: autorka

Strašák koronavirus

2. 3. 2020

Tak my všichni tady na íčku jsme ohrožený druh, protože už vlastníme  ve svém věku různé jiné choroby, tak nás oslabené ,koronavirus rovnou dorazí.

Nevím, jestli jsem sama, ale nepřipadá vám to  dění v poslední době jako umělý horor, který má způsobit co největší paniku?. Otevřete internet nebo televizi a vykoukne na vás koronavirus a lidé, kteří vypadají s rouškou přes obličej jako mimozemšťané.

Mám dojem, že nám byl koronavirus předhozen, aby nás přestaly zajímat všechny ostatní nešvary, které se dějí kolem. Lidé už přestávají myslet na něco jiného a začínají v panice plenit obchody s potravinami. Vrhají se do obchodů, ale když budeme mít koronavirus za zády, zásoby nás před ním  nezachrání.

Jenom si přeji, aby nám byl zachován zdravý rozum. Zajímavé je, že se přestalo mluvit o chřipce, na kterou už letos zemřelo dost lidí. Koronavirus jako strašák ale vítězí.

Bohužel si myslím, že v celé situaci je hodně politiky a hlavně, že se hlavy států nemůžou dohodnout , kdo na nás koronavirus zaslal. Je to odporné. Vyjde z toho dobře akorát pan Babiš, který se svými továrnami na potraviny přijde jako rytíř a zachrání nás před hladem. V tu ránu lidi zapomenou na všechny jeho hříchy a budou ho radostně volit.

Je tady něco opravdu špatného, a jak se říká, že ryba smrdí od hlavy. Odpusťte mi mé rozhořčení, ale jinak to nevidím. Přeji všem, aby se toto nikoho z vás nedotklo..

 

 

Hodnocení:
(4.3 b. / 23 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Budete letos hlídat vnoučata více než v předchozích letech? (Vzhledem k omezenému cestování do zahraničí)?

Ano, budu mít vnoučata na delší dobu než loni

25%

Ještě nevím

21%

Ne, bude to přibližně stejné jako v předchozích letech

27%

Vnoučata o prázdninách už delší dobu nehlídám

27%