Strašák koronavirus
Foto: autorka

Strašák koronavirus

2. 3. 2020

Tak my všichni tady na íčku jsme ohrožený druh, protože už vlastníme  ve svém věku různé jiné choroby, tak nás oslabené ,koronavirus rovnou dorazí.

Nevím, jestli jsem sama, ale nepřipadá vám to  dění v poslední době jako umělý horor, který má způsobit co největší paniku?. Otevřete internet nebo televizi a vykoukne na vás koronavirus a lidé, kteří vypadají s rouškou přes obličej jako mimozemšťané.

Mám dojem, že nám byl koronavirus předhozen, aby nás přestaly zajímat všechny ostatní nešvary, které se dějí kolem. Lidé už přestávají myslet na něco jiného a začínají v panice plenit obchody s potravinami. Vrhají se do obchodů, ale když budeme mít koronavirus za zády, zásoby nás před ním  nezachrání.

Jenom si přeji, aby nám byl zachován zdravý rozum. Zajímavé je, že se přestalo mluvit o chřipce, na kterou už letos zemřelo dost lidí. Koronavirus jako strašák ale vítězí.

Bohužel si myslím, že v celé situaci je hodně politiky a hlavně, že se hlavy států nemůžou dohodnout , kdo na nás koronavirus zaslal. Je to odporné. Vyjde z toho dobře akorát pan Babiš, který se svými továrnami na potraviny přijde jako rytíř a zachrání nás před hladem. V tu ránu lidi zapomenou na všechny jeho hříchy a budou ho radostně volit.

Je tady něco opravdu špatného, a jak se říká, že ryba smrdí od hlavy. Odpusťte mi mé rozhořčení, ale jinak to nevidím. Přeji všem, aby se toto nikoho z vás nedotklo..

 

 

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Šimková
Ano šmejdi nikdy nevymřou , jsou nezničitelní
Lenka Kočandrlová
Mně se nelíbí,jak hned někteří vykukové vykoupili roušky a jiné ochrany,a teď se na tom chtějí stát milionáři. Neměli bychom takovým sedat na špek,nekupovat od nich,ať se s tím zalknou,až přejde nákaza!!!
Hana Šimková
Ať se Vám to líbí nebo ne. myslím, že to legrace není. Je to totiž možná skutečnost .Omluvu beru zpátky, není totiž vůbec na místě.
Hana Šimková
Všem ochráncům pana Babiše se omlouvám, ale vlastně ani nevím proč, nic jsem mu neudělala.
Jindra Hubačová
Myslim, že takováto, rádoby legrace ,není namístě .
Hana Šimková
Kde vidíte, že bych do něj kopala, dokonce ho chválím.
Jan Zelenka
Článek by byl pěkný, kdyby autorka na závěr nezačala kopat do premiéra Babiše. Já ho taky zrovna nemusím, ale tohle bylo velmi nechutné!
Hana Rypáčková
Zatím se zabývám svou novou indispozicí, snad není virová. Pěkně mě to omezuje, a až mě bude omezovat vir, budu to řešit . Hlavně, aby se nic netutlalo...Když se o tom mluví, je lepší, než když se mlčí..Až se vrátí lidé z lyžování, bude toho víc. Prázdniny ještě nekončí..Lidé cestují.
Jana Šenbergerová
Dodržuji nutná opatření a dopředu se nebojím. Myslíme si, že jsme pány tvorstva a třeseme se strachy kvůli něčemu, co ani nevidíme. Možná to je přesně to, co potřebujeme, abychom pochopili, že jsme mnohem víc propojeni, než si dovedeme představit, a že zeměkoule je příliš malá na to, aby se cokoliv, co se stane na jednom konci, neprojevilo záhy i na druhém. A na strach pozor, má stejnou sílu jako naše představivost. Raději si představujme, co chceme místo toho, co nechceme.
Jitka Caklová
Namísto "kočkování" politiků, kterým jsme dali svůj hlas, aby nás zastupovali, jsem si na internetu raději přečetla tento rozhovor: https://www.pribram.cz/clanek/primar-mikrobioologie-podminky-pro-sireni-koronaviru-v-cine-jsou-naprosto-odlisne-od-podminek-v-evrope/15653/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Zpět na homepage Zpět na článek