Doporučení seniora vládě
Sídlo vlády. Ilustrační foto: Miloslav Rejha pro commons.wikimedia.org

Doporučení seniora vládě

20. 3. 2020

Vláda za poslední dva týdny vydala desítky opatření a nařízení. Já, tuctový senior věku jedenasedmdesát, mám pouhých pět  doporučení vládě.

1. Přestaňte dělat v této nejtěžší době v historii České republiky z lidí hlupáky. Tanečky kolem roušek, vykrucování, zamlžování faktů... Takovým chováním vzbuzujete v národu obavy a nejistotu.

2. Nezneužívejte této krizové situace k předvolebním hrátkám. Opravdu se to teď nehodí.

3. Testujte jen občany do 70 let. Ušetří se testovací sady, kterých je málo, ušetří síly zdravotnický personál, ušetří zdravotní pojišťovny a v konečném důsledku i stát na důchodech.

4. Podpořte maximální možnou měrou rodiny s dětmi. Bude se jim teď hodit každá koruna, my důchodci se uskromníme. Zvýšení důchodů oželíme i před volbami. Zrušte zvýhodněné jízdné pro seniory a další populistické výhody, kterými jste nás obdařili.

5. Zaveďte milionářskou daň, vyzvěte třicet tisíc českých dolarových milionářů, aby se zapojili do pomoci České republice poté, až epidemie opadne a zdravotní injekci bude potřebovat česká ekonomika.

 

 

 

Hodnocení:
(3.5 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA