Sedm úkolů slovy
Foto: autorka

Sedm úkolů slovy

28. 3. 2020

Tyto dny jsou jeden jako druhý, ráno asi hodinu cvičím, snídaně obvykle nějaká kaše – oves, pohanky, jáhly apod., běžný úklid spojený s pohledem do lednice – co bude dnes k obědu? Obvykle jednoduchá a rychlá jídla vítězí. Po obědě šiji a šiji, rozdávám roušky. Když už doma nemůžu vydržet, krátká procházka. Do obchodu 1x za týden. Denně aspoň jeden telefonát s některou kamarádkou, a že jsou dlouhé (někdy až moc). Pozoruji, že si teď všechny rády povídají. PC pouštím až večer, přečtu zprávy, navštívím i60 a další oblíbené weby, potřebovala bych udělat pořádek ve fotkách. TV téměř nesleduji, stejně mi chybí čas na čtení, malování, hudbu.

Úkol ze školy splněn bez problémů, uvidím, jestli dobře. Na výběr oblíbené věci nemám čas, i když právě mě napadá – vytáhla jsem velkého medvěda, kterého jsme dostali k vítání syna, občas si ho teď pochovám (špatné slovo v tyto dny) nahrazuji - pohoupám.

Nejzazší vzpomínku mám ze školky, kdy jsem se snažila „podvést“ kamarádku, neměla jsem z toho dobrý pocit, od té doby se snažím nepodvádět. Kamarádka mi zůstala do dnešních dnů.

Závěr: chybí jen bod 3 – nouzi nemám, v poslední době víc experimentuji, ale jím v podstatě to, na co jsem zvyklá.

Autor: Irena Drob
Hodnocení:
(5.2 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA