První jarní vycházka
Foto: autorka

První jarní vycházka

27. 3. 2020

Naše děti se usnesly, že moje imunita po měsíčním pobytu v nemocnici je mizerná, a proto nesmím vycházet z domova. Povolily mi jen kontrolu u lékaře. Z obavy, že za dveřmi bytu na mne číhá koronavirus, jsem domácí vězení neporušovala. Vydržela jsem celý týden.

První jarní pondělí bylo jako vymalované. Zbytky sněhu, mráz a modrá obloha byly velkým lákadlem. Byla jsem zvědavá, zda noční mráz přežily kytky na mé mini zahrádce před panelákem a jak vypadá řeka. A taky jsem měla velkou touhu po delší době pozorovat přírodu přes hledáček fotoaparátu a cvakat a cvakat.

S rouškou na obličeji a fotoaparátem na krku jsem vyrazila na svoji první jarní vycházku. Před panelákem jsem fotila kytky, které naštěstí přežily návrat zimy, a kosa, který ochotně pózoval. Ani řeka nezklamala, bylo co fotit. Největším zážitkem bylo pozorování páření kachen divokých. Co se mi podařilo zachytit, můžete vidět ve fotogalerii.

Přeji všem krásné jaro a příjemné toulky přírodou.

Hodnocení:
(5.2 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA