Ať Velikonoce nejsou smutné
Ilustrační foto: pinterest.com

Ať Velikonoce nejsou smutné

5. 4. 2020

Letošní Velikonoce budou jiné a s nimi spojované slovo ‚veselé‘ se k nim moc hodit nebude. To ale neznamená, že by měly být smutné. Je třeba pro to udělat maximum. Třeba si vyrobit neobvyklé dekorace.

Může to být způsob, jak se zabavit, naplnit volný čas. Mnohé ženy, které zpravidla na dekorování vajíček nemají čas a tvoření je moc nebaví, letos říkají, že nějakou tu velikonoční výzdobu vlastnoručně vyrobit zkusí. Vejce jsou dostupná, galanterie a drogerie jsou jedny z mála prodejen, které zůstaly otevřeny, takže se dají koupit barvy i dekorace.

Důvodů, proč si letos zkusit něco vyrobit, je tedy hned několik. Možnosti jsou nepřeberné a kdo se chce opravdu vyřádit, může zkusit něco mnohem zajímavějšího než je klasické barvení. Mnohé ženy sahají po bavlnkách a dělají vejcům háčkované oblečky. Jiné dávají přednost elegantnímu dekorování, což může obsahovat například jemnou malbu nebo neobvyklý novinový potisk. A někdo si z vejce rovnou vyrobí rozesmátého zajíce.

Možností je nepřeberné množství a tady je malá inspirace, jak si letošní neobvyklé a pro mnoho lidé smutné Velikonoce aspoň trochu rozveselit.

Velikonoce
Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

SERIÁL: Můj chytrý mobil

Studenti učí seniory pomocí videí

Chytrý mobil

Nový díl:  Jak si nainstalovat a používat aplikaci Záchranka

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.