Fotoreportáž - Husův vrch a hlaváček jarní
Foto: autorka

Fotoreportáž - Husův vrch a hlaváček jarní

10. 4. 2020

Husův vrch se nachází u obce Hostomice nad Bílinou. Na tomto chráněném kopci vykvétá každoročně zlatavá nádhera hlaváčku jarního. Toto krásné místo určitě stojí za to navštívit. Pro ty, kteří se do této lokality nemohou vydat, nabízím fotoreportáž.

Jako loni i letos jsem se vydala na Husův vrch pokochat se touto krásou. Šla jsem přes Světec směrem na Úpoř, okolo voltaické elektrárny, která hyzdí krajinu. Vznikla na místě bývalého oprámu, který byl zasypán popílkem. Podle mě zločin na přírodě. Přes Hostomice jsem došla na Husův vrch a pak jsem se už  kochala pohledem na zlatavou nádheru hlaváčků. Pojďte se také podívat, i když jen na fotky. 

Ať žije jaro, i když letos poněkud jiné, vzhledem k neblahým událostem, které nás postihují. Příroda se ale oklamat nedá a žije si podle svého harmonogramu. 

Hodnocení:
(5.1 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.