Jemné vlasy nemusí být vždy jen krátké
Ilustrační foto: ingimage.com a pinterest.com

Jemné vlasy nemusí být vždy jen krátké

18. 5. 2020

Majitelky jemných vlasů často volí velmi krátké účesy. Některým sluší, některým ne, jenže i ony říkají: Delší vlasy si nemůžeme dovolit, nemáme je kvalitní. Někdy se mýlí.

Většině žen vlasy po týdnech bez možnosti navštívit kadeřnictví pořádně povyrostly, střihy ztratily původní tvar. Může to být příležitost přestat si nad tím zoufat a zkusit něco nového. Vytoužená návštěva kadeřnictví nyní nemusí končit razantním zkrácením, ale naopak střihem, který zdůrazní, že vlasy jsou delší, než obvykle.

Zní to sice paradoxně, ale i ženy, které si vlasy nechávají růst, by je měly chodit nechat upravovat a přistřihovat od profesionálů. Protože i snaha o delší účes, si žádá občasné zásahy nůžkami. Je třeba upravovat tvar, odstřihovat konečky.

Vlasy, o které je pečováno, rostou zpravidla rychleji. I majitelky vlasů velmi jemných, které poletují a nerady se nechávají spoutat, by však neměly tvrdit, že si nemohou dovolit účes delší, ženský, romantický, tedy využít toho, že nyní mají vlasy delší dobu bez zásahu kadeřníka.

Ne vždy je třeba mít na hlavě nyní tolik oblíbené kratičké rozcuchy, vyholené krky, vystříhaný prostor kolem uší. Možná, že současné tolik rozšířené zoufalství nad tím, že nebylo možno chodit do kadeřnictví,  je ideální čas na pokus o změnu.

Tady je malá inspirace střihů, které jdou vytvořit z velmi jemných vlasů a přitom nemusí být úplně krátké.

Hodnocení:
(4.8 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu