Odstartoval seriál pro seniory o financích, součástí jsou videa i kvízy
Ilustrační foto: ingimage.com

Odstartoval seriál pro seniory o financích, součástí jsou videa i kvízy

15. 5. 2020

Na Facebooku odstartovalo pravidelné online vysílání zaměřené na seniory, které jim pomůže zorientovat se ve finančních produktech a jejich používání.

Zastřešuje ho Garanční systém finančního trhu - to je nevýdělečná instituce úkolem, jejímž úkolem je především zabezpečení výplaty finančních prostředků od bank, družstevních záložen či stavebních spořitelen v případě, že by zkrachovaly.

Součástí seriálu jsou krátká videa s  lektorem, která posluchače informují o aktivitách a funkci Garančního systému finančního trhu.  Nabyté znalosti si mohou čtenáři otestovat v řadě kvízů, která následuje vždy po sérii videí.  Seriál je možné sledovat v průběhu měsíce května a června na facebookové stránce https://www.facebook.com/gsft.cz/.

Senioři, respektive lidé starší šedesáti let, mají podle průzkumů nejmenší povědomí o správném využívání finančních produktů. Stejně tak toho mnoho neví o Garančním systému finančního trhu a jeho funkci a zároveň o tom, které produkty mu podléhají a které nikoliv. Často nejsou navíc starším lidem nejsou poskytovány kvalitní a správné informace, čehož zneužívá mnoho různých finančních poradců.

Michaela Procházková

 

 

Autor: Redakce
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.