Usmívání
Ilustrační foto: pixabay.com

Usmívání

29. 5. 2020

Lidičky, máte také radost, že se na sebe můžete usmívat? Já mám radost velikou. Usmívám se od rána do večera a nemohu se úsměvu nabažit. Je  sice pravda, že mám opravené zuby a usmívat se mohu. Když jsme vypadali jako bubáci, tak úsměv zmizel. Nevěděla jsem, jestli se na mne někdo usmívá, nebo mračí. 

Úsměv mi chyběl. Sice jsem se na lidi usmívala, ale nikdo to nemohl vidět. Teď, když můžu, usmívám se na každého. Usmívám se na zelenou trávu, rozkvetlou kytku, na to, že svítí slunce, nebo, že konečně prší. Někdy chodím a usmívám se bezděčně asi proto, že mně zase život těší. Prostě se nemohu úsměvu nabažit.

Myslím, že úsměv lidem sluší a někdy i otvírá srdce. Když se na mne někdo usměje, bez té ošklivé roušky, mám obrovskou radost. Kdyby úsměv nebyl, byl by svět i lidské vztahy ošizené velmi. Tak se usmívejte a usmívejte se hodně a už si nikdy a nikým nenechme úsměv vzít.

Hodnocení:
(5.2 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

britrodukt.png

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA