Maxi šaty sluší v každém věku
Ilustrační foto: pinterest.com

Maxi šaty sluší v každém věku

8. 6. 2020

Dlouhé šaty. Hodně dlouhé. Nejméně do půlky lýtek, nejvíce až ke kotníkům. Rozevláté, z tenkých látek. Některé ženy se celý rok těší, až je v létě vytáhnou z šatníků. Jiné se k nim staví rezervovaně a říkají: To se pro mě nehodí. Což je chybná úvaha.

Pokud jsou maxi šaty ušité z lehké kvalitní látky, odpadá riziko, že v nich žena vypadá jako v pytli. Jsou vzdušné, splývavé, a tudíž sluší i dámám plných tvarů. Mohou být vzorované i jednobarevné. A jejich hlavní výhoda? Velmi dobře vypadají v kombinaci s pohodlnými nízkými botami. Teniskami, balerínami, sandály na pohodlné vyšší podešvi. Rozhodně se k nim hodí lépe, než k lodičkám na podpatku.

Takové šaty jsou totiž samy o sobě romantické, takže neškodí je takzvaně shodit něčím pohodlným sportovním. Už zmíněnými pohodlnými sandály nebo teniskami nebo třeba džínovou bundičkou nebo ležérním rozpínacím svetříkem. Je to oblečení, ve kterém vypadají dobře dvacetileté slečny stejně jako sedmdesátileté dámy. Ale hlavně je pohodlné a ideální do teplých dnů.

Jde jen o to se dlouhých šatů nebát, zkusit je. Mnohé ženy, které to udělaly až ve vyšším věku, se s nimi spřátelily tak, že jich mají v šatníků několik.

Tady je malá inspirace, co vše je možné si pod pojmem maxi šaty představit.

móda
Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

AKTUÁLNÍ ANKETA