Fotoreportáž: Za každého počasí
Foto autorka

Fotoreportáž: Za každého počasí

2. 7. 2020

V sobotu 27.6.2020 jsme se s manželem zúčastnili v mém rodišti oslavy 70. narozenin mé sestry. Počasí vypadalo nadějně, žádné deště, natož bouřky. Začátek byl od 15.00 a sem tam se už začínaly kupit mráčky. Běhen pár hodin se změnily na mraky, a to bouřkové. No, nebudu vás napínat, jak rychle průtrž mračen s bouřkou a slejvákem začala, tak rychle také odešla. Foťák byl samozřejmě se mnou, tak jsem se to snažila trochu zdokumentovat. Oslavu to nezkazilo, vše bylo krásné a pohodové. No, a v neděli odpoledne, když jsme se vraceli do Ústí n/L, se to zopakovalo. Bouření jsem v autě neslyšela, ale déšť se střídal se sluncem, a to celou cestu.

Fotoreportáž jsem takto nazvala proto, že ráda fotím za jízdy autem, samozřejmě jako spolujezdec. A protože celou cestu  bylo  počasí jako na houpačce, je to možná na některých fotkách vidět. To jen pro případ kritiky od mistrů fotografů.

Šťastné a pohodové léto všem!!

Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.