Fotoreportáž: Nuda nemá šanci
Foto autorka

Fotoreportáž: Nuda nemá šanci

13. 7. 2020

Mám tím na mysli, že když je nedělní odpoledne, máte dva procházky chtivé pejsky, pár kilometrů od domu krásné Jezero Milada, nebe sice pod mrakem, ale bez deště, tak se moc dlouho nerozmýšlíte. Byli jsme tam naposledy koncem března, kdy bylo vše ještě skoro v zimním spánku. Tentokrát jsem se těšila na rozkvetlou přírodu a věřte, že Milada nezklamala. Soustředila jsem se tedy spíše na rostlinstvo kolem vody, i když tu jsem samozřejmě fotila taky.

Rozhodně nečekejte názvy květin, to opravdu nevím, naopak čekejte větší množství fotek, protože vybrat ze 130 snímků celkem povedených fotek takové množství, aby byl potencionální čtenář spokojen, to tedy fakt nejde. Nechám na vás, zda budete mít chuť a trpělivost pokochat se kytičkami, stromy, vodní hladinou a oblohou nad hlavou.

Přeji pohodové léto všem!

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - čtvrtý týden <p>Aby byly vaše peníze v&nbsp;bezpečí se postará Garanční systém finančního trhu. Vyzkoušejte si Vaše znalosti v&nbsp;oblasti pojištění vkladů. Vítěz tohoto speciálního týdenního kvízu zaměřeného na finanční gramotnost, získá i speciální cenu!&nbsp;</p>
AKTUÁLNÍ ANKETA