Setkání Íčkařů v Řevnicích se ruší
Kemp Řevnice - místo setkání Íčkařů

Setkání Íčkařů v Řevnicích se ruší

23. 7. 2020

Vzhledem k nepříznivému vývoji onemocnění covid-19, kdy počty nových onemocnění strmě rostou, jsme se rozhodli setkání Íčkařů v Řevnicích zrušit.

Nechceme riskovat onemocnění našich seniorských přátel. Setkání uspořádáme jakmile se koronovarirová situace uklidní. Děkujeme za pochopení!

______________________________________________________________________________________________

 

Základním táborem setkání Íčkařů na sklonku letošního léta bude Kemp Řevnice. Ten nabízí ubytování v dřevěných chatkách s lůžky pro 2-4 osoby s celkovou kapacitou 36 lidí.

Každá chatka má vlastní sociální zařízení (toaletu, umyvadlo, sprchový kout) a také lednici či varnou konvici. K dispozici je pak společenská místnost se dvěmi vybavenými kuchyněmi. Cena ubytování v kempu vyjde na cca 280 - 370 Kč na osobu a noc (dle obsazenosti chatek třemi či čtyřmi osobami).

Kemp na břehu řeky Berounky je vzdálen od vlakového nádraží cca 8 minut pěší chůzí. Vlaky z Hlavního nádraží Praha jezdí do Řevnic v pracovních dnech třikrát do hodiny, přes víkend každou půlhodinu. Cesta vlakem do Řevnic trvá cca 25 minut. Přímo v kempu je možné parkování pro ty, kteří zvolí cestu automobilem.

Městečko Řevnice má krásné náměstí s hospůdkami, kavárničkami, cukrárnami (10 minut z kempu). Příroda v okolí láká k výletům, a to jednak na blízký Karlštejn (dvě stanice vlakem), do Koněpruských jeskyní, lom Amerika či obce Sv. Jana  pod Skalou apod.

 

Předběžný program setkání Íčkařů:

Pátek 18.9. - přivítání účastníků v odpoledních hodinách, grilování, pivo, víno, zpěv
Sobota19.9. - výlet do Berouna spojený s prohlídkou města nebo túra po okolí Řevnic s Radko Volemanem (fotograf a provozovatel webu Turistický gurmán), v rámci které budou zájemci zasvěceni do tajů digitální fotografie.
Neděle 20.9. - dopoledne Geologická vycházka se Štěpánem Rakem v Karlštejně, po obědě prohlídka hradu Karlštejn
Pondělí 21.9. - celodenní výlet do Prahy - dopoledne individuální program, odpoledne návštěva Fresh Senior festivalu ve Vile Pellé na Praze 6, jehož součástí bude také módní přehlídka i60 Senior Fashion.
Úterý 22.9. - individuální odjezd

Program je v tuto chvíli předběžný, může být doplněn o další aktivity s tím, že finální program bude zveřejněn v první polovině srpna.

Každý účastník si hradí ubytování sám (na místě po příjezdu), stravování je individuální. Redakce hradí občerstvení v pátek večer a také průvodce (Štěpána Raka a Radko Volemana).

Objednání ubytování přes redakci na e-mailu i60@i60.cz. Před objednávkou promyslete počet lidí v chatce a termín (počet nocí).

Těšíme se na setkání s vámi v Kempu Řevnice!

 

Dosud se přihlásili:

5evnice_přihlášky.png

Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(4.8 b. / 32 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.