Setkání Íčkařů v Řevnicích se ruší
Kemp Řevnice - místo setkání Íčkařů

Setkání Íčkařů v Řevnicích se ruší

23. 7. 2020

Vzhledem k nepříznivému vývoji onemocnění covid-19, kdy počty nových onemocnění strmě rostou, jsme se rozhodli setkání Íčkařů v Řevnicích zrušit.

Nechceme riskovat onemocnění našich seniorských přátel. Setkání uspořádáme jakmile se koronovarirová situace uklidní. Děkujeme za pochopení!

______________________________________________________________________________________________

 

Základním táborem setkání Íčkařů na sklonku letošního léta bude Kemp Řevnice. Ten nabízí ubytování v dřevěných chatkách s lůžky pro 2-4 osoby s celkovou kapacitou 36 lidí.

Každá chatka má vlastní sociální zařízení (toaletu, umyvadlo, sprchový kout) a také lednici či varnou konvici. K dispozici je pak společenská místnost se dvěmi vybavenými kuchyněmi. Cena ubytování v kempu vyjde na cca 280 - 370 Kč na osobu a noc (dle obsazenosti chatek třemi či čtyřmi osobami).

Kemp na břehu řeky Berounky je vzdálen od vlakového nádraží cca 8 minut pěší chůzí. Vlaky z Hlavního nádraží Praha jezdí do Řevnic v pracovních dnech třikrát do hodiny, přes víkend každou půlhodinu. Cesta vlakem do Řevnic trvá cca 25 minut. Přímo v kempu je možné parkování pro ty, kteří zvolí cestu automobilem.

Městečko Řevnice má krásné náměstí s hospůdkami, kavárničkami, cukrárnami (10 minut z kempu). Příroda v okolí láká k výletům, a to jednak na blízký Karlštejn (dvě stanice vlakem), do Koněpruských jeskyní, lom Amerika či obce Sv. Jana  pod Skalou apod.

 

Předběžný program setkání Íčkařů:

Pátek 18.9. - přivítání účastníků v odpoledních hodinách, grilování, pivo, víno, zpěv
Sobota19.9. - výlet do Berouna spojený s prohlídkou města nebo túra po okolí Řevnic s Radko Volemanem (fotograf a provozovatel webu Turistický gurmán), v rámci které budou zájemci zasvěceni do tajů digitální fotografie.
Neděle 20.9. - dopoledne Geologická vycházka se Štěpánem Rakem v Karlštejně, po obědě prohlídka hradu Karlštejn
Pondělí 21.9. - celodenní výlet do Prahy - dopoledne individuální program, odpoledne návštěva Fresh Senior festivalu ve Vile Pellé na Praze 6, jehož součástí bude také módní přehlídka i60 Senior Fashion.
Úterý 22.9. - individuální odjezd

Program je v tuto chvíli předběžný, může být doplněn o další aktivity s tím, že finální program bude zveřejněn v první polovině srpna.

Každý účastník si hradí ubytování sám (na místě po příjezdu), stravování je individuální. Redakce hradí občerstvení v pátek večer a také průvodce (Štěpána Raka a Radko Volemana).

Objednání ubytování přes redakci na e-mailu i60@i60.cz. Před objednávkou promyslete počet lidí v chatce a termín (počet nocí).

Těšíme se na setkání s vámi v Kempu Řevnice!

 

Dosud se přihlásili:

5evnice_přihlášky.png

Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(4.8 b. / 32 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helenka Červenka
Škoda. Beru na vědomí a jdu stornovat jízdenky
Alena Tollarová
Moc mě to mrzí, protože jsem se na setkání se zajímavým programem moc těšila. Ale musím přiznat, že jsem se zrovna chystala po dlouhém rozvažování napsat, že nepřijedeme. Redakce mě svým rozhodnutím vlastně předešla. Je to přesně tak, jsme ohrožená skupina a setkání napříč republikou by v této době asi nebylo to nejrozumější. Těším se na shledanou v lepších časech.
Eva Mužíková
Děkuji za včasné rozhodnutí, rezervaci hotelu jsem bezproblémově zrušila. jedeme dál....
Hana Práglová
S tímto rozhodnutím souhlasím.Náhoda je prevít a jít něčemu nepříjemnému naproti je zbytečné!!
Věra Ježková
Škoda, doufala jsem, že se uvidím s „řevnickými“ aspoň v Praze. Zrušení akce ovšem samozřejmě považuji za velmi rozumné. Mějte se všichni hezky, buďte zdrávi. Na viděnou v lepších časech. :-)
Anna Potůčková
Tak trochu jsem to tušila, že se setkání zřejmě neuskuteční. Moc jsem se těšila, ale nedá se nic dělat. Určitě všem přeji spoustu zdraví, štěstí a snad přijde zase doba, kdy se nebudeme muset bát o své zdraví.
Naděžda Špásová
Beru na vědomí.
Hana Polednová
Také je mi to moc líto Honzo, ale je to rozumné rozhodnutí a děkují za něj. Je to smutné, že kvůli covidu byly zrušeny nejdříve Litoměřice a nyní i Řevnice. Jestlipak nám to vyjde do třetice? I vám všem v redakci přeji hodně zdraví.
Jan Raška
Dobrý den, je nám to moc líto, ale vzhledem k velkým nárůstům onemocnění covid-19 jsme se rozhodli setkání Íčkařů v Řevnicích zrušit. Podle vyjádření hygieniků se budou počty nových nemocných s velkou pravděpodobností v dalších dnech ještě zvyšovat a dají se očekávat hlavně v Praze další restriktivní opatření. Nechceme riskovat, aby se někdo po cestě či při společné akci nakazil. Je nám to moc líto, ale budeme muset akci odložit na příznivější dobu. Pokud by někdo měl zájem jet do Řevnic individuálně, je to na jeho rozhodnutí. Společný program (výlet s fotografem, geologickou vycházku a prohlídku Karštejna) jsme ale nuceni zrušit. Děkujeme moc za pochopení a přejeme všem hlavně hodně zdraví.
Elena Valeriánová
Je mi to sice moc líto, ale do Řevnic nepojedeme. Všem odvážným, kteří pojedou, přeji krásný zážitek a aby zůstali zdraví. Na shledanou v lepších časech.

Zpět na homepage Zpět na článek
Zavřít reklamu