Oskarová herečka Helen Mirren slaví pětasedmdesát
FOTO: pinterest.com

Oskarová herečka Helen Mirren slaví pětasedmdesát

26. 7. 2020

Letos oslavila pětasedmdesát. Ale může být inspirací pro mnohem mladší ročníky. Jednak je skvělá herečka, ale také je jednou z mála dam ze světového šoubyznysu, které dokázaly zestárnout bez skandálů a zásahů plastických chirurgů.

Helen má vrásky, nezastírá šediny a přitom je zatraceně šarmantní, až se chce říct sexy.

Ještě před čtyřmi lety se nechala fotit do kalendáře Pirelli, jež se obvykle draží v charitativních akcích a rozesílá pouze lidem mocným a bohatým, je letos pěknou ukázkou toho, že svět se posouvá správným směrem.

„Poselství je jasné. Upustíte od honosných účesů, od plavek a vysokých podpatků a dostanete ženy s přirozeností, emocemi, zkušenostmi ženy života. A to je pro mě krása, ne?“ řekl tvůrce kalendáře, slavný fotograf Peter Lindbergh na tiskové konferenci novinářům.

Helen Mirren řekla, že se zpočátku obávala, že ji bude chtít stylizovat jako osudovou ženu. Že ji pohodí do kožešin, namaluje jí rudé rty. Prý by se tak ve svém věku necítila zrovna dobře. Místo toho je tam vyfotografovaná v decentních šatech, jen tam tak prostě stojí. Působí důstojně, přitom mile a krásně. Proč právě ona byla vybrána jako ukázka toho, že svět netvoří jen mladé modelky?

Může být inspirací nejen tím, jak pečlivě si vybírá své role a pak je skvěle zvládne, ale i stylem svého oblékání. Známe ji z mnoha filmů. Nezapomenutelná byla ve snímku Královna, kde představovala Alžbětu II. Má za ni Oscara, k němu několik dalších významných cen jako jsou Emmy a Zlatý Globus.

Hodnocení:
(5.2 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.