Když nám prší a voda hučí...
Foto: autorka

Když nám prší a voda hučí...

26. 7. 2020

Každý den chodím ráno s fenkou na procházku kolem naší klidné říčky Litavky. Je to taková klidně plynoucí voda, která pohladí po duši.

Když je ale po vydatném dešti a voda se vylije ze břehu, tak se valí a bere vše, co jí přijde do cesty. Rozlévá se po louce, zaplavuje obydlí a nezadržitelné se valí bez koryta dál a rychleji. To je  potom procházka  nemožná a člověk žasne, co dokáže velká neudržitelná voda způsobit.

Je pravda, že voda velmi rychle po deštích ustupuje a nechává za sebou jen rozměklou a zaneřáděnou půdu. Vše se časem dá do normálu a člověk zase toužebně kouká na tekoucí a klidnou vodu, která se jen tak pomalu plouží korytem a nikomu už neškodí. Příroda je kouzelná, ale také dává nám lidem vědět, že se máme snažit přírodu neničit, ale citlivě pomáhat tak, aby bylo co nejméně záplav a  málo škod.

Hodnocení:
(5.1 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.