Život běží
Ilustrační foto: pixabay.com

Život běží

31. 7. 2020

Ano, život běží čím dál rychleji. Je to divné, protože člověk je čím dál víc pomalejší, ale to život vůbec nezajímá. On je nastavený jinak a nedá  se s  tím nic dělat.

Jsou v životě chvíle, které chcete víc prožít, více si je užít, ale život vám přináší zase něco nového a bohužel i něco bolavějšího. U toho se ale zdržovat nechcete. Prostě je to život a jeho čas je neúprosný a neúplatný. Nezbyde vám, než se s tím smířit a životu se přizpůsobit.

Když je člověk mladý, tak má život trochu více pochopení a nechá vás všechny prožitky prožít lépe a jakoby pomaleji. Každý rok ale zvyšuje tempo. Vy ne, vy se zpomalujete. Někdy se i docela zastavíte a život prosviští kolem. Je to divné, protože váš život s vámi přestává spolupracovat,ale váš mozek to nechce vědět. Máte pocit, že vás život nechápe.

Snad je to tím, že vám všechno déle trvá, a než ráno vstanete z postele, obléknete se a umyjete, život už je někde vepředu. Už ho nedohoníte. On vás ale začíná šetřit a nesnaží se vás tolik překvapovat. Vy ale už přestáváte život a jeho ubíhání řešit. Stejně životní čas je relativní a začínáte si užívat každé chvilky, kterou vám život ještě dopřeje. A najednou vám život začíná utíkat pomaleji, Za ničím se už nehoníte, nepospícháte vlastně už nikam a jenom si užíváte toho života, co vám ještě zbývá a jste za to vděčni. Prostě to je život!

Hodnocení:
(5.2 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Bude podle vás Roman Prymula lepším ministrem zdravotnictví než Adam Vojtěch?

Rozhodně ano

20%

Myslím, že ano, Adam Vojtěch byl opravdu slabý

16%

Nevím, to se uvidí

18%

Myslím, že ne, Vojtěch nebyl špatným ministrem

25%

Rozhodně ne,

21%