Co je láska..
Ilustrační foto :pixabay. com

Co je láska..

2. 8. 2020

Láska je krásná, když je mladá a opětovaná. Běda ale, když to tak není. Místo lásky je trápení a člověk si říká: "už nikdy". Ale život vám řekne: "nikdy neříkej nikdy". A tak láska někdy čeká za rohem a už vás chňapne pod krkem. Poslechnete a opět se zamilujete.

Někdo miluje bezmezně a upřímně, někdo lásku jenom předstírá. Láska to pozná a někdy trestá. Někdo miluje hodně často a pokaždé něco, nebo někoho jiného. Není vytrvalý, ale nevadí mu to. Lásce to ale vadí a tyhle typy moc ráda nemá. Někdo čeká na lásku hodně dlouho a dostane jí málo. Někdo necítí nic, ale láska přesto přijde a přinese mu něco hezkého.

Někdo čeká na lásku celý život, a když ji konečně najde, tak mu třeba už dlouho nevydrží. Láska nikdy nikam nemizí. Je to totiž láska a chce vás udělat šťastnějšími.

Někdo milovat vůbec neumí a nikdy se to nenaučí. Někdo miluje sebe, a tak může být zamilovaný pořád. Někdo miluje pouze peníze a bohatství, ale to se lásce hodně nelíbí.

Pravá láska je přece všeobjímající a nezištná. A tak, kdo to pochopí, toho už láska neopustí.

Hodnocení:
(5.1 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.