Jako zebra. Účesy, které nosí mladé i zralé ženy
Ilustrační foto: pinterest.com

Jako zebra. Účesy, které nosí mladé i zralé ženy

20. 8. 2020

Šedé a černé pruhy. Výrazné pruhy. Pozor, nejde o nenápadné melíry, ale o pořádnou divočinu. Takové účesy jsou nyní v módě. Pryč je doba, kdy ženy své šediny zakrývaly.

Bizarní je, že si nyní pruhované vlasy nechávají vyrábět i dívky, které mají ještě k šedinám pořádně daleko. Jenže ony je chtějí. Záměrně si je nechávají dělat, touží po tom, aby jejich vlasy byly šedočerné, výrazně pruhované.

Někomu může takový účes připadat nepřirozený, viditelně barvený. Pro někoho je to naopak skvělá cesta, jak se vyrovnat s obdobím, kdy vlasy začínají šedivět. Někdy může jít o mezičas, ve kterém žena zjistí, zda jí šediny budou slušet, zda je bude hrdě nosit, nebo se s nimi naopak nesžije a bude se každý měsíc barvit, aby někde nějaký ten šedý vlásek nebyl vidět. Pro někoho může být takový účes prostě jen hrou, zpestřením života, vybočením z průměru. Ať už je názor na tento trend jakýkoli, faktem je, že se kadeřnice nyní velmi často s požadavkem na vyrobení takové zebry setkávají.

Tak tady je malá ukázka, co vše si pod ním lze představit.

Hodnocení:
(4.7 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu