Idylka se rozplynula, jsem zase v tom našem Kocourkově
FOTO: autorka

Idylka se rozplynula, jsem zase v tom našem Kocourkově

22. 9. 2020

Je po dovolené, ve schránce výzva k převzetí doporučené zásilky s dodejkou. Co to může být? Že bychom se zase kochali a nedávali pozor na rychlost? Ba ne, to asi bude kartička z pojišťovny. V termínu jsem provedla přeregistraci ke změně zdravotní pojišťovny, tak to asi bude ono.

Je pondělí ráno, skočím si na poštu. Naše pošta je malá, rekonstruovaná, dalo by se říct vyhovující. Teda byla by vyhovující, kdyby ze čtyř okýnek permanentně nebyla dvě zavřená. Jsme disciplinovaní, dodržujeme rozestupy v přístupové chodbě. Ouha, u těch dvou okének se nic neděje, někdo se tam zasekl. Tak si tu stojíme už skoro 20 minut. To není zaskočení na poštu, to je půldenní výlet. Svačinku jsem si nevzala a otevřeno má jen cukrárna přes ulici. Na sladké nemám chuť. Odejít nemůžu, protože dnes vyprší termín k vyzvednutí zásilky a kde bych pak tu svoji novou kartičku honila. (Vím, na pojišťovně. Ale tam se mi nechce.)

Konečně. Okénka jsou volná. Postupujeme, postupujeme. Jsem na řadě. Jupííí. Ovšem, co jsem si vyzvedla, mi vzalo dech. Nebyla to kartička. To, co jsem si na doporučený dopis s dodejkou vyzvedla, byl… no jukněte sami.

20200921-102903.jpg

 

Předpokládám, že teď mi přijde kartička obyčejně a vhozená do schránky.

Podotýkám, že jsem registraci posílala prostřednictvím datové schránky a že jsem případnou korespondenci očekávala tam. Dopis neobsahuje žádná osobní data, nic tajného. Nebo to je napsané neviditelným inkoustem?

A tak tu teď sedím a vylévám si své pocity, směs pocitu od vzteku přes nechápání. Veselo mi z toho teda není. 

Hodnocení:
(5.1 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu