Kila navíc opticky zmizí v rozevlátém oblečení
Ilustrační foto: pinterest.com

Kila navíc opticky zmizí v rozevlátém oblečení

26. 9. 2020

Mnohé ženy kyprých tvarů preferují velmi volné oblečení. Mají pocit, že v nich kila navíc opticky zmizí. Jiné říkají, že v takových beztvarých modelech silné dámy vypadají ještě silnější. Je to téma, které ženy probírají velmi často.

Existuje bezpočet rad, pravidel a doporučení stylistů, vizážistů a návrhářů, ale nakonec se stejně každá ženy s kily navíc musí rozhodnout sama, v čem se cítí dobře.

Zatímco některé něco ze svých kil rády ukazují světu, jiné prožijí život s pocitem, že by jim nejlépe bylo, kdyby se mohly zašít do obrovských pytlů. Některé dámy zkrátka umí svá kila hrdě nosit, jiné se za ně stydí. Faktem je, že volné rozevláté oblečení je pohodlné, dá se v něm vyrazit na různé příležitosti a často si ho oblíbí i ženy, které vlastně se za svou postavu rozhodně nemusí stydět. Je jim v něm prostě dobře.

Tak tady je malá inspirace, že možnosti, jak se obléci při velikosti XL i větší, jsou. Stačí jen pátrat v obchodech, nebát se zkoušet, umět vybírat.

móda
Hodnocení:
(3 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - čtvrtý týden <p>Aby byly vaše peníze v&nbsp;bezpečí se postará Garanční systém finančního trhu. Vyzkoušejte si Vaše znalosti v&nbsp;oblasti pojištění vkladů. Vítěz tohoto speciálního týdenního kvízu zaměřeného na finanční gramotnost, získá i speciální cenu!&nbsp;</p>
AKTUÁLNÍ ANKETA