Kila navíc opticky zmizí v rozevlátém oblečení
Ilustrační foto: pinterest.com

Kila navíc opticky zmizí v rozevlátém oblečení

26. 9. 2020

Mnohé ženy kyprých tvarů preferují velmi volné oblečení. Mají pocit, že v nich kila navíc opticky zmizí. Jiné říkají, že v takových beztvarých modelech silné dámy vypadají ještě silnější. Je to téma, které ženy probírají velmi často.

Existuje bezpočet rad, pravidel a doporučení stylistů, vizážistů a návrhářů, ale nakonec se stejně každá ženy s kily navíc musí rozhodnout sama, v čem se cítí dobře.

Zatímco některé něco ze svých kil rády ukazují světu, jiné prožijí život s pocitem, že by jim nejlépe bylo, kdyby se mohly zašít do obrovských pytlů. Některé dámy zkrátka umí svá kila hrdě nosit, jiné se za ně stydí. Faktem je, že volné rozevláté oblečení je pohodlné, dá se v něm vyrazit na různé příležitosti a často si ho oblíbí i ženy, které vlastně se za svou postavu rozhodně nemusí stydět. Je jim v něm prostě dobře.

Tak tady je malá inspirace, že možnosti, jak se obléci při velikosti XL i větší, jsou. Stačí jen pátrat v obchodech, nebát se zkoušet, umět vybírat.

móda
Hodnocení:
(3.2 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Mariana Mášová
tak něco tak příšerného jsem již dlouho na silných ženách neviděla , všechny modely jsou špatně .
Jindra Hubačová
Pleteniny a rozevláté oděvy přidávají na objemu , nelíbí se mi nic. Jsem zděšena a raději nebudu dnes večeřet .
Alena Várošová
Pleteniny zásadně přidávají kila navíc..To jsou pěkné české velryby.
Dana Procházková
Pokud si žena udrží zdravé stravovací návyky, pohyb, tak odpadá problém s nadváhou, zdravotními problémy a oblékání se do těchto podle mne nelichotivých modelů.
Elena Valeriánová
Hvězdička je za modely, je jen jedna za model č.1. Ostatní vypadají jako almary.
nelly cajhamová
Ani jeden z těchto kredenciózních modelů paní nelichotí...spíše naopak...
Dagmar Bartušková
Jsem ráda, že ta kila nenosím.
Naděžda Špásová
Na obezitě není nic hezkého, natož krásného. Doufám, že mě to nikdy nepotká. Je jen málo žen, které obezitu umí nosit, z modelů bych si na sebe nic nevzala.
Jitka Hašková
Právě že asi jenom trochu opticky. Ale zdravotní následky v postižených kloubech si dámy ponesou. Rozumnější by bylo redukovat váhu, nepřetěžovat páteř a klouby.
Olga Škopánová
Z těch fotek nemám pocit, že by kila zmizela, on zákon zachování hmoty se prostě ošulit nedá.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.