Názorů ač jsme různých
Ilustrační foto: pixabay.com

Názorů ač jsme různých

27. 9. 2020

K názvu zamyšlení mě inspirovala Hymna demokratické mládeže Z národů ač jsme různých. Učili jsme se ji v němčině na fakultě. Nečtu příliš chat i60. Politiku a Ring téměř vůbec.

V poslední době na tomto portále ale zaznamenávám četné rozdílné názory na pandemii, koronavirus, bezpečnostní opatření aj. Projevily se i v postoji k módním přehlídkám. Na jedné straně jsou ti „stateční“, kterým je „virus po kolena“, na druhé ti, kteří jsou opatrní. A taky lidé mezi těmito póly. A jistě někde v pozadí je „mlčící většina“. Nejspíš též názorově různorodá.

Konkrétní situaci vnímáme odlišně. Například já bych se na přehlídce necítila dobře ani s rouškou. Každý žijeme v jiných podmínkách, máme jiný zdravotní stav. Povahu a zájmy. Každý dáváme přednost něčemu jinému. A každý máme právo na svůj názor. Je dobře, že své názory zde můžeme prezentovat. Není dobře, pokud se kvůli nim hádáme a napadáme. Přeji vám všem hodně zdraví.

Hodnocení:
(5.1 b. / 23 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.