Divadlo Ungelt a jeho čtvrtstoletí
FOTO: Divadlo Ungelt

Divadlo Ungelt a jeho čtvrtstoletí

28. 9. 2020
Původně se celý tým pražského divadla Ungelt se svými příznivci připravoval na velkou slávu. V pátek 2. října to bude 25 let, co se jeho brána otevřela a do malého půvabného divadla v podzemí historického centra Prahy přišli první návštěvníci. Sen Milana Heina se stal skutečností.
Avšak velkolepou oslavu současná situace nedovoluje, a tak zodpovědní členové Ungeltu budou slavit  formou živého vysílání na faceboku. Připojte se 2. října na facebokovou stránku divadla Ungelt, kde v 19:00 hodin začne živý přenos z jeho prostor. V hledišti nebude sedět nikdo, diváky budete jen vy u svých obrazovek.

 

Těšit se můžete na známý rituál, spojený s Ungeltem už od jeho počátků, kdy mu různé osobnosti darují svou židli. Židle budou tento rok předávat Martin Písařík, Taťjana Medvecká, Jitka Smutná společně se svou dcerou Terezou Nekudovou, Radek Holub, Pavel Dominik a mediální partner Právo.

 

Součástí programu bude i křest kalendáře Divadla Ungelt 2021, v němž najdete 12 hereckých osobností, které se významně zapsaly do pětadvacetileté historie divadla. Autorem portrétů je dvorní fotograf Ungeltu Jan Malíř. Jednotlivými měsíci provázejí Alena Vránová, Hana Maciuchová, Regina Rázlová, Vilma Cibulková, Zlata Adamovská, Alena Mihulová, František Němec, Petr Kostka, Jiří Schmitzer, Jiří Langmajer, David Švehlík a Richard Krajčo.

 

Když nemůžete do divadla, udělejte si divadlo doma.

Autor: Redakce
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu