Letošní Den zdraví bude online. 
Pobaví a poučí všechny generace
FOTO: STOB

Letošní Den zdraví bude online.
Pobaví a poučí všechny generace

21. 10. 2020

Setkání se zajímavými lidmi, možnost si zacvičit, dozvědět se spoustu novinek z oblasti zdravé výživy a kvalitního stravování. To vše každoročně přináší Den zdraví, který pořádá společnost STOB.

Organizátoři se rozhodli své příznivce neochudit o každoroční zábavu i poučení a tak se rozhodli 7. listopadu tradiční Den zdraví uspořádat v neobvyklé formě. „Můžete se připojit z pohodlí a bezpečí domova, což mohou ocenit především lidé vyššího věku. I přes těžší podmínky chystáme den plný pohybu, přednášek, workshopů a rozhovorů se zajímavými osobnosti. Chybět nebude ani soutěž o balíčky zdravých potravin,“ říká Iva Málková, zakladatelka hnutí STOB.

Den zdraví bývá každoročně velmi oblíbenou akcí, protože si na něm najde něco zajímavého každý, kdo se zajímá o zdravý životní styl. Je jedno, jestli je mu dvacet nebo sedmdesát, jestli je sportovec nebo je vrcholem jeho sportovní aktivity procházka se psem. Právě proto je akce populární a navštěvovaná. Co letos pořadatelé nabízejí? „Chystáme přednášky a workshopy na téma jak začít s hubnutím a vydržet. Můžete si vyzkoušet mindful eating. Zajímáte se o různé výživové směry a tápete v nich? Zajímají vás novinky na trhu s potravinami a nechcete se nechat napálit? Na toto můžete dostat odpovědi,“ láká Iva Málková.

Součástí letošního Dne zdraví je i křest její knihy Váhy života, ve které tato pozoruhodná dáma shrnuje svůj životní příběh. Jde o laskavý rozhovor, který se netýká jen hubnutí.

Více informací a návod, jak to provést, aby bylo možno se celé akce online účastnit, se dá najít na stránkách www.stob.cz. Organizátoři radí zjistit si vše potřebné co nejdříve, aby pak zájemce nezaskočily nějaké technické problémy. Vše je ale připraveno tak, aby vše zvládl  průměrný uživatel internetu a užil si tak pozoruhodný den. Den, který naznačí, jak důležité je umět být v této době online.

Autor: Redakce
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.