Letošní Den zdraví bude online. 
Pobaví a poučí všechny generace
FOTO: STOB

Letošní Den zdraví bude online.
Pobaví a poučí všechny generace

21. 10. 2020

Setkání se zajímavými lidmi, možnost si zacvičit, dozvědět se spoustu novinek z oblasti zdravé výživy a kvalitního stravování. To vše každoročně přináší Den zdraví, který pořádá společnost STOB.

Organizátoři se rozhodli své příznivce neochudit o každoroční zábavu i poučení a tak se rozhodli 7. listopadu tradiční Den zdraví uspořádat v neobvyklé formě. „Můžete se připojit z pohodlí a bezpečí domova, což mohou ocenit především lidé vyššího věku. I přes těžší podmínky chystáme den plný pohybu, přednášek, workshopů a rozhovorů se zajímavými osobnosti. Chybět nebude ani soutěž o balíčky zdravých potravin,“ říká Iva Málková, zakladatelka hnutí STOB.

Den zdraví bývá každoročně velmi oblíbenou akcí, protože si na něm najde něco zajímavého každý, kdo se zajímá o zdravý životní styl. Je jedno, jestli je mu dvacet nebo sedmdesát, jestli je sportovec nebo je vrcholem jeho sportovní aktivity procházka se psem. Právě proto je akce populární a navštěvovaná. Co letos pořadatelé nabízejí? „Chystáme přednášky a workshopy na téma jak začít s hubnutím a vydržet. Můžete si vyzkoušet mindful eating. Zajímáte se o různé výživové směry a tápete v nich? Zajímají vás novinky na trhu s potravinami a nechcete se nechat napálit? Na toto můžete dostat odpovědi,“ láká Iva Málková.

Součástí letošního Dne zdraví je i křest její knihy Váhy života, ve které tato pozoruhodná dáma shrnuje svůj životní příběh. Jde o laskavý rozhovor, který se netýká jen hubnutí.

Více informací a návod, jak to provést, aby bylo možno se celé akce online účastnit, se dá najít na stránkách www.stob.cz. Organizátoři radí zjistit si vše potřebné co nejdříve, aby pak zájemce nezaskočily nějaké technické problémy. Vše je ale připraveno tak, aby vše zvládl  průměrný uživatel internetu a užil si tak pozoruhodný den. Den, který naznačí, jak důležité je umět být v této době online.

Autor: Redakce
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Iva Málková
K paní JItce - program si určitě užijete od přednášek i po cvičení - doporučuji zejména FIt pain free - aby vás nic nebolelo, ale zvládla byste i salsu, Niu - všechno je klidné do malých bytových prostorů těšíme se na vás Iva Májková
Jitka Hašková
Podívala jsem se na program a moc mě to nezaujalo. Také jsem už mimo věkový limit - je mi 76.
Svatava Páleníková
Teď bude spoustu času, tak se možná také mrknu.

Zpět na homepage Zpět na článek
Zavřít reklamu