Až se zima zeptá...
Foto: autorka

Až se zima zeptá...

26. 10. 2020

Letos mám zážitek. Pěstuji několik let okurky, hadovky, papriky a rajčata. Sazenice nakupuji od soukromého pěstitele. Dále se musí nakoupit substrát, hnojivo atd., práce jako "na kostele".

Sazenice mám asi 3 neděle, hezky zakořenily, začaly růst, přidávám hnojivo a koukám, že poletují nějaké mušky. Ptám se, kde je postřikovač, nacházím ho ještě ze zbytkem čehosi, bezejmenného. Postřkám jednou, ono nic, postříkám po druhé a začinají hlavičky vadnout. Člověče, co v tom bylo za postřik? Asi na podzim jsi stříkala chodníček Roundupem, aby nerostla tráva. Tak a máš si to popsat! 

Je po radosti, musíme znovu pro sazenice, byly již zbytky, ale přesto mne to stálo 400,- Kč. Ale jelikož se tomu věnuji denně, mám vlažnou napršenou vodu v sudech, krásné počasí, vše, co potřebuji k dobré sklizni. Náš jídelníček je obohacen celé léto, jak čerstvou, tak pikantní stravou.

Vše se v dobré obrátí!

Můj příběh
Hodnocení:
(4.9 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

AKTUÁLNÍ ANKETA