Podzim ve Volyni
Foto: autorka

Podzim ve Volyni

27. 10. 2020

Milí, zlatí a rouškovaní. Je pravda, že jsem ještě nikoho z vás neviděla osobně a že mě to mrzí. Z vašeho psaní mám ale dojem, že vás znám dlouho. Chtěla bych vás také potěšit vyprávěním a fotkami z nějakého výletu, ale bohužel jsem ráda, že se zatím pohybuji horko těžko jenom po Volyni.

Ale i Volyně je krásná a teď na podzim se vyšperkovala velmi. Posílám vám tedy podzimní fotky z Volyně, co jsem pořídila na procházce s pejskem. Doufám, že se vám budou alespoň trochu líbit, a pokud budete mít někdo cestu kolem Volyně, stavte se, ráda vás uvidím. Zatím na mne žádný virus nevlezl a doufám, že nevleze. Na naše rádoby setkání si vezmu tu nejveselejší roušku.

PS. MUSÍM DODAT, ŽE JSEM NĚKOHO OSOBNĚ VIDĚLA  A BYLA TO HANKA RYPÁČKOVÁ

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - desátý týden <p>Vědomostní kvíz tohoto týdne začneme netradičně zostra. Kvízové otázky na dnešní den jsme připravili společně s Českou bankovní asociací a vy máte možnost prokázat, jak zvládáte finanční gramotnost a také, jak pozorně jste četli <a href="/clanek/detail/27571/jak-na-penize-s-ceskou-bankovni-asociaci-pri-sjednavani-pujcky-budte-opatrni-cesta-do-dluhove-pasti-muze-byt-rychla-jako-jizda-na-horske-draze" target="_blank">článek o dluhové pasti</a>, ve kterém se také skrývá většina odpovědí. (Od zítřka pojede kvíz zase v tradičním režimu).</p>