FOK zahajuje novou sérii hudebních rozhovorů FOK On
FOTO: FOK

FOK zahajuje novou sérii hudebních rozhovorů FOK On

31. 10. 2020

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK navazuje na své jarní online aktivity a opět připravuje pro publikum pestrý program.

Na svém YouTube kanálu Pražští symfonikové FOK začne od příští středy 4. listopadu živě vysílat nové díly rozhovorů FOK On dramaturga Martina Rudovského se zajímavými hosty a živými hudebními ukázkami.

Čas vysílání od 18:15 není náhodný, odkazuje na oblíbená setkání s umělci před koncerty. Hosty prvního listopadového setkání s názvem Hudbou spojeni se stanou houslista Ivan Ženatý a klavírista Martin Kasík. Po skončení setkání bude FOK zveřejňovat nahrávky svých dřívějších koncertů.

Diváci mohou během živého vysílání posílat hostům dotazy na mail pr@fok.cz. To nejzajímavější z pořadů uslyší posluchači na rádiu Classic Praha, a to o sobotách ve 20.00 hodin.

Na YouTube kanálu FOK také přibývají nové díly zábavně-edukačního seriálu o hudebních nástrojích Orchestr bez pódia aneb FOK za časů pandemie, který natáčejí hráči orchestru ze svých domovů. Vedení orchestru připravuje pokračování Virtuální akademie orchestrální hudby Pražských symfoniků pro studenty hudebních škol a další online aktivity, které se již brzy na YouTube kanálu FOK objeví.

hudba vážná hudba
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.