Adventní věnec roku 2020? Co třeba naprosto přírodní?
Ilustrační foto: pinterest.com

Adventní věnec roku 2020? Co třeba naprosto přírodní?

22. 11. 2020

Větve, šišky, suché rostliny, klacíky. Zelená, bílá, hnědá, nanejvýš tlumeně červená. To je přírodní styl, který má své vyznavače i odpůrce. Pro někoho je příliš obyčejný, pro jiné naopak ten jediný pravý, který se k vánoční výzdobě hodí.

Letošní podivná doba přeje lidem tvořivým, kteří dovedou volný čas vyplnit prací na něčem krásném. Právě tvorba adventního věnce je pro mnohé činností, která naznačuje, že Vánoce se blíží. Letos k ní možná přistoupí i mnozí z těch, kteří jindy adventní věnec prostě koupí nebo vytáhnou nějaký starý uložený mezi harampádím.

Kdo má chuť a čas udělat si letos věnec nový, vlastní, může vybírat ze spousty stylů. Od těch romantických přes moderní blýskavé až po ty, které jsou založeny především na přírodních materiálech. I tomu současná doba přeje, protože mnoho lidí má  čas jít na procházku, sbírat šišky, suché rostliny, zajímavě zkroucené větvičky.

Samozřejmě, že se tyto přírodniny dají zkombinovat s čímkoli jiným, půvabné jsou například posypané jemnými bílými dekoracemi, které navozují dojem, jako by byly zasněžené. Faktem je, že vlastnoručně vyrobený adventní věnec mnohdy přinese více radosti a obdivu, než ten perfektní a luxusní zakoupený. Tak proč si ho nezkusit udělat právě letos, v době, kdy je každá radost potřebná?

Tady je malá inspirace, co vše si můžeme pod výrazem přírodní styl představit

advent
Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - čtvrtý týden <p>Aby byly vaše peníze v&nbsp;bezpečí se postará Garanční systém finančního trhu. Vyzkoušejte si Vaše znalosti v&nbsp;oblasti pojištění vkladů. Vítěz tohoto speciálního týdenního kvízu zaměřeného na finanční gramotnost, získá i speciální cenu!&nbsp;</p>
AKTUÁLNÍ ANKETA