Vánoční okna. Výzdoba, která si určitě zaslouží pozornost
Ilustrační foto: pinterest.com

Vánoční okna. Výzdoba, která si určitě zaslouží pozornost

3. 12. 2020

Na Vánoce bývá vyzdobeno kde co, ale na okna někteří lidé zapomínají. Je to škoda, protože právě ona dovedou dodat bytu slavnostní atmosféru a navíc ještě potěší kolemjdoucí.

Mohou být veselá, romantická, elegantní, tajemná. Každopádně naznačí, jací jsou lidé, kteří za nimi žijí. Jestli se v bytě či domě sejde na Vánoce hodně dětí nebo naopak pár, který má rád eleganci a intimní atmosféru.

V poslední době přibývá lidí, kteří věnují vánoční výzdobě oken velkou pozornost. Začalo to umísťováním jednoduchých svítících dekorací. V posledních letech však mnoho oken na sídlištích, v centrech měst nebo ve vilových čtvrtích připomíná nablýskané výlohy obchodních domů. Některá okna nevkusně blikají celou noc, až z toho sousedy, kteří bydlí naproti, bolí hlava a zatahují závěsy. Na jiných cinkají jemné vkusné ozdoby. Další se proměnily ve veselé, hravé jeviště, plné postaviček, na které se chodí dívat děti z celého okolí.

Zdobení oken každopádně může být zábava a je škoda na ně při plánování vánočních dekorací zapomínat. Možností, jak na to, je mnoho a tady je malá inspirace.

 

Vánoce
Hodnocení:
(4.2 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

AKTUÁLNÍ ANKETA