Kdo vyhrál naši tenisovou tipovačku?
Vítěz Austrlian Open Novak Djokovič. FOTO: tennishead.com

Kdo vyhrál naši tenisovou tipovačku?

21. 2. 2021

První letošní tenisový grandslam - Australian Open skončil. Vítězi dvoutýdenního klání se stali Japonka Naomi Ósakaová a Srb Novak Djokovič. Titul z Melbourne ale putuje i do Česka, díky Barboře Krejčíkové, která vyhrála turmaj v mixu po boku Američana Rajeeva Rama.

Český tenis byl v Austrálii vidět i díky dalším českým tenistkám. Do finále ženské čtyřhr se dostaly Barbora Krejčíková spolu s Kateřinou Siniakovou, skvělou formu v Melbourne předvedla Karolína Muchová, která došla až do semifinále, kde padla s Američankou Bradyovou.

Pro české fanoušky, ale i pro soutěžící v naší tenisové tipovačce bylo však asi zklamáním brzké vyřazení nejlepších českých tenistek Karoliny Plíškové a Petry Kvitové. Právě tyto dvě tenisové dámy byly v tipovačce uváděny nejčastěji jako vítězky Australian Open.

Jak to tedy dopadlo?

Ještě před posledním finálovým zápasem mezi Djokovičem a Medveděvem byl v čele tipovačky pan Miroslav Országh se 151 body před paní Jitkou Chodorovou a paní Libuší Křapovou, které měly obě 144 bodů.

Po započtení tipů na poslední zápas turnaje a tipu na celkového vítěze Australian Open mezi muži, vypadá konečné pořadí teniové tipovačky takto:

1. místo - Miroslav Országh 176 bodů
2. místo - Jitka Chodorová 171 bodů
3. místo -  Luboš Suchý 168 bodů

Gratulujeme prvním třem vítězům, kteří se mohou těšit na knižní ceny!

Poděkovat i poblahopřát se ale sluší i ostatním čtenářům, kteří se naší tipovačky zúčastnili a hráli ji až do konce. Tenisová tipovačka je vždy velmi těžká, ale zároveň napínavá až do konce. Tak zase někdy příště u dalších sportovních klání.

 

Tipovačka
Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu